Skocz do zawartości
biskvp

Radio-tablet nie odtwarza dźwięku.

Rekomendowane odpowiedzi

biskvp
Napisano (edytowane)

Witam.

Zakupiłem parę tygodni temu takie cudo od chińskich przyjaciół

https://pl.aliexpress.com/item/7-Inches-Android-5-1-1-Car-Radio-For-Opel-Astra-H-Vectra-Corsa-Zafira-B/32748663809.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.kw5tLx

Radio przyszło bardzo szybko, moje pierwsze wrażenie było naprawdę bardzo pozytywne ponieważ radio jest bardo dobrze wykonane. Nie tracąc czasu od razu zabrałem się za montaż w mojej Vektrze C, proces instalacji w pojeździe przebiegł bardzo szybko. Uruchamiam sprzęt, wszystko ładuje się bardzo szybko i  radio od razu było gotowe do działania. Pierwszą czynnością było sprawdzenie radia fm które odbiera i wyszukuje stacje bardzo dobrze, w przypadku odtwarzacza płyt również nie było zastrzeżeń . Niestety moja radość znikła w momencie podłączenia pendriva, kiedy to wyświetlała mi się nazwa utworu lecz słychać było tylko szum, po podłączeniu telefonu przez bt i puszczeniu muzy również to samo. Połączenie urządzenia z siecią WiFi a następnie przejście do aplikacji youtube, także w głośnikach szum a na ekranie teledysk. Próbowałem kontaktować się ze sprzedawca w celu znalezienia jakiegoś rozwiązania lecz On najzwyczajniej w świecie mnie olał. Czy jest tu jakiś dobry człowiek który miał już styczność z takimi "tabletami samochodowymi" i ma jakiś pomysł  co ew. można ustawić lub zrobić, aby móc w 100% korzystać ze wszystkich funkcji. Z góry serdecznie dziekuj.

Edytowane przez Gwozdek
Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi