Skocz do zawartości
sokarok

Lepsza bateria

Rekomendowane odpowiedzi

slaweq

W trybie czuwania powinien wytrzymac okolo 5 dni. Zakładając, że wyłączymy gps, WiFi i 3g. Obecnie po 70 godzinach mam jeszcze ponad połowę baterii, wykonałem w tym czasie około 7 rozmów i parę krótkich synchronizacji przez WiFi. Więc chyba nie jest źle. Procesor jest dobrze zeskalowany. W ramach testowania może uda zostawić telefon bez dotukania na dłużej.

Wysłane z HTC Desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zioloo

[ame=

]
    [/ame]

tu jest bateria 3200 no ale gdzie to kupic tego niewiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

Cena tej 2600 jeszcze do przetrawienia ale ta za 79$ to już IMO lekkie przegięcie 254 zł za baterię LOL...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie baterie 3200mAh to na eBay UK (z hongkongu) lataja po jakies £12 - czyli jakies niecale 60zl

ale jak mialbym miec takiego "GARBA" w kieszeni to ja serdecznie przepraszam

osobiscie jestem zwolennikiem takich rzeczy http://cgi.ebay.co.uk/Desktop-Sync-Cradle-Dock-Mains-Charger-HTC-Desire-/140411325391?cmd=ViewItem&pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneChargers&hash=item20b12acbcf lub bardziej interesujace http://cgi.ebay.co.uk/USB-NEW-CRADLE-SYNC-DOCK-CHARGER-HTC-DESIRE-BRAVO-/280526827949?cmd=ViewItem&pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneChargers&hash=item4150b3b1ad

phone ma wytrzymac parenascie godz. - przychodze do domu to zamiast klasc go na stol - wkladam do do Dock i...... sie laduje - proste i o 28762846284mAh bateri mozna zapomniec

Edytowane przez the_bart123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rochu3

JA miałem problem dopóki nie wyłączyłem wifi a teraz ok 3 doby przy normalnym użytkowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek
    Czy ktoś z forumowiczów skusił się na zakup tego zestawu:

Bateria HTC DESIRE 1400 mAh z ładowarką (1156715180) - Aukcje internetowe Allegro

Albo podobnego?

Tak. Zamówiłem taki zestaw, ale jeszcze do mnie nie przyszedł. Na razie lepszych ofert nie znalazłem. Potrzebuje zapasowej baterii w podróż. Ale jestem ciekaw jak się będzie zachowywała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi