Skocz do zawartości
Nowa kk

Telefon był długo nieużywany. System się nie uruchamia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój huawei Y6 (SCL-L01) ześwirował. Problem polega na tym:

lezał jakiś czas wyłączony (nigdy nie były podejmowane żadne próby ingerencji w oprogramowanie)

i po ponownym uruchomieniu pojawia sie komunikat:

"recovery image verify failed. please update to the authorized image."

po czym błyskawicznie komunikat  znika i włącza się fastboot&rescue mode"Please connect usb cable to your computer and open 
    Hisuite More information: link do EMUI strona główna" Niżej znajduje się android a pod nim phone locked oraz FRP locked."

, Podłączenie kablem do komputera daje sygnał włącza się HiSuite ale nie widzi telefonu ani pamieci SD (uzadzenie nie jest 
    obslugiwane ) Hard resety nie pomagają typu vol + i - przycisk ON. w Bootloaderze oraz ADB widzi telefon lecz wyskakują komunikaty że trzeba odblokować FRP. Posiadam Kod odblokowujący ale komenda nie działa z powodu FRP.

Ktoś ma pomysł jak się tego pozbyć? jak złamać? Ktoś może pomóc? Jak telefon odblokować? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.. Czy coś w temacie udało się zrobić? Mam niemalże identyczny problem. Powstał on prawdopodobnie przy nieudanej (niewłaściwej) próbie wgrania innego softu. Objawy te same, tyle że u mnie "PHONE Unlocked" i "FRP Unlock"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi