Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Nabór na moderatora - Samsung Czytaj więcej.. ×
Hubi1

Słuchawki Level U Pro - przerywanie odtwarzania

Rekomendowane odpowiedzi

Hubi1

Panowie pomóżcie, bo mnie szlag trafi. Kupiłem słuchawki Level U Pro i sparowałem z S8. Dopóki telefon leży bez ruchu przy oglądaniu filmu, to jest ok. Jak włożę telefon do kieszeni i się ruszam (siłownia), to dźwięk się co kilka minut tnie, przerywa, zanika. Jak poruszam telefonem, to wraca. No normalnie zaraz to diabelstwo wywalę do kubła. Słucham audiobooka z Audioteki pobranego na telefon, więc nie mam mowy o streamingu. WiFi w telefonie wyłączone, telefon w kieszeni bez etui, nic raczej w klubie nie zakłóca. Nóż kur.. Co jeszcze mogę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stromba

Jak masz mozliwosc spróbuj z innym telefonem zobaczyc jak dzialaja słuchawki (Moze sa uszkodzone,bardzo slaby zasieg ..).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82

Ja używam tych słuchawek ponad rok - z Note 4 a teraz z S8+ i nie ma problemu...ale na forum był podobny wątek .Rozwiązań może być kilka:
    1.Wyłączyć tryb oszcz.energii na telefonie.
    2.W ustawieniach w pozycji jakość dźwięku i efekty wyłączyć opcje dźwięku UHQ.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubi1

Dzięki. Spróbuję ww opcji i zobaczymy. Poczytałem trochę opinii w necie i niektóre osoby też się na to skarżą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam wspomnianych słuchawek od ponad 2 lat, a obecnie z S8. Kompletnie żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja miałem problem z jednym egzemplarzem tych słuchawek. Od razu po podłączeniu zamulały internet, filmy na yt się buforowały bardzo powoli, radio internetowe zacinało. Wymieniłem na nowy model produkcja 10.2017 i problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wegier!

Polecam Samsung U-Flex są MEGA! nie drogie a do tego zaje eliminują szumy otoczenia i co chwilę dostają poprzez podłączony telefon  aktualizację OTA firmware która poprawia ewentualne błędy i dodaje nowe funkcje (nie wiem czy te PRO producent może zdalnie naprawić błędy w firmware i stad koniecznosc wymiany)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi