Skocz do zawartości
macius_kk4

Nie mogę znaleźć opcji SmartLock

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze znalezieniem opcji do konfiguracji SmartLocka.

Poprostu nie ma go w opcji zabezpieczenia, patrzyłem nawet do ustawień google, usunąłem certyfikaty i nic nie pomogło. Czytałem że trzeba usunąć przyciski palca, a ja ich przecież nie mam.Mam ustawiony nawet strasznie długi PIN do odblokowania i nic. Mam SmartLock w agentach zaufania. No niewiem no...

Wcześniej ustawiłem sobie że gdy jestem w domu to mogę odblokować urządzenie. Może jeśli jestem poza domem to nie mogę zmienić jego ustawień?

Lenovo K5 Android 5.1.1

Screenshot_2018-02-08-13-17-06.png

Screenshot_2018-02-08-13-17-19.png

Screenshot_2018-02-08-13-17-24.png

Edytowane przez macius_kk4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wypoor

Niestety też tego szukam i zdaje się, że amatorzy z Lenovo sami nie wiedzą o co chodzi i piszą, że Smart Lock nie działa. Jednak mi wyskakuje opcja 'blisko ciała i w ruchu', którą pojawia się jako czysty random oraz jak podłącze słuchawkę Bluetooth wtedy Smart Lock pracuje... Czyli jednak działa? Niestety producent tego bubla jakim jest K5 sam nie wie o chodzi. Próbowałem używać Next od MS, ale też się krzyczy. To i tak mały pikuś, bo już dwa razy oddawałem ten bubel na gwarancję, bo choć czujnik zbliżeniowy działa poprawnie, to mając dwie karty SIM przy rozmowie prowadzonej i przychodzącej blokował mi się ekran permanentnie do wyciągnięcia baterii. Teraz dalej się blokuje, ale choć działa przycisk blokady jako rozłączenie i tylko raz wyciągałem baterię. Śmieszna pomoc na forum Lenovo napisała mi mniej więcej, żebym ich pocałował... Chciałem sprzedać bubla, ale ceny tak poleciały, że to się nie opłaca. Będę słał sprzęt na gwarancję do oporu. Zawsze wtedy wracam do Lumii 530, gdzie zachwycam się Windows Phone. Ten stary telefon ma jeden rdzeń i 512RAM, a chodzi nadzwyczaj płynnie, co mnie zawsze zaskakuje.

Edytowane przez Wypoor
    Idiotyczne podpowiedzi słownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi