Skocz do zawartości
zboras1964

[S8] | Dyskusja na temat Android'a 8.0 Oreo

Rekomendowane odpowiedzi

@iPhone na razie ciężko coś stwierdzić po 2 godzinach, ale raczej wszystko to samo, co na becie.

Tego nie masz dużo, niecałe 500 MB, zassasz śmiało na H+ ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPhone

Mam.

Ciekawe, czy bez znaczenia jest to, że nazywa się ten update "CRAP" ?

Żeby nie było "Holly CRAP, po co ja to instalowałem" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domitek

Samsung dobrze wie o końcówce softu ale zostawili ją bo dlaczego by nie? :D 

Przynajmniej mamy potoczną nazwę na oficjalny release Oreo :D

Ja wciąż czekam na CRAPa dla userów spoza programu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EsEight

Jak dla mnie porażka.  Program beta testów nie miał sensu.  Nie została wprowadzona żadna zaproponowana przez testerów zmiana powtarzam dużymi literami ŻADNA. potwierdzi to każda osoba która brała udział w testach.  Do tego nie zostały poprawione błędy które nie sa krytyczne takie jak na przykład wybrane ikony dalej są z ramkami pomimo wyboru w ustawieniach,  w aparacie nadal robocze nieodwracajace się napisy zamiast ruchomych ikon i tak dalej,  lista jest długa.  Mam zrzut całego forum dla beta testerów które już oczywiście nie jest dostępne i  było tam prawie 250 sugestii użytkowników z których wprowadzono ZERO. Z mało istotnymi błędami typu coś nie przetłumaczone, ikonki,  coś się nie obraca coś jest mało czytelne, coś było dobrze działało a terra nie ma np różdżka w galerii info po przytrzymaj na ikonę aplikacji itp nie zrobiło i nic.  Miało być usprawnienie i dodanie nowych opcji dla trybu DEX i za przeproszeniem gó**o zostało zrobione. I wiele innych co potwierdzi każdy tester.  Wydali oficjalna wersję ale według mnie tylko po to by powiedzieć jesteśmy pierwsi. Według mnie bezsens i kpina z użytkowników

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram , nasze sugestie mieli za nic. Nie ma nic wprowadzone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Tak samo popieram to co napisali poprzednicy . Dla mnie beta od oficjala niczym się nie różni.  Z błędów które ja zgłaszalem jeden został naprawiony w drugiej aktualizacji (chodziło o kolor AOD) a drugi do teraz nie został naprawiony a mianowicie nadal nie można dodać osobnego dźwięku wiadomości dla poszczególnych kontaktów co było możliwe chyba od zawsze a teraz już nie . Jedynie Android PAY już działa ale to była wina że Rom wersja Beta a nie żaden błąd systemu . Tak więc kicha deweloperzy Samsung wielka kicha .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

Robiliście wipe po aktualizacji? Może wtedy znikną w/w problemy?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba wziac pod uwage, ze nie tylko Polska brala w tym udzial. Oczywiste jest ze w gre wchodza rozgrywki marketingowe i musieli wypuscic oreo przed S9. Prawdopodobnie S9 dostanie tez nowszy soft, lub od biedy nowsze poprawki. Pierdoly graficzne mozna poprawic zawsze, a dopracowanie systemu pod wzgledem prodozernosci nie jest juz takie proste. Wiele z tych bolaczek ktore wszyscy opisywali dotyczylo tez aplikacji firm trzecich, a to juz zupelnie inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    booncol

Poczekam spokojnie na oceny innych. Jest sens zmieniać z 7.0 na 8.0?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ManHunt

Powiem tak,zmian w oreo porównaniu do 7 jest tyle ,że równie dobrze za miesiąc mogą udostępnić kolejną wersję androida oznaczona literka P ,dodadzą z jakie dwie funkcje których nie ma na O i będzie super.Porownujac zmiany z androida M do N a N do O to już tylko po to wychodzą nowe systemy żeby telefony szybciej się sprzedawały. OREO MNIE ZAWIODŁO!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x