Skocz do zawartości
zboras1964

[S8] | Dyskusja na temat Android'a 8.0 Oreo

Rekomendowane odpowiedzi

EsEight

Co Wy gadacie.  Skoro pierdoly da się poprawić zawsze i to takie hop siup to czemu nie wzięli jednego matola z podstawami htmlu żeby to zrobił? 

Niektórzy widzę że nie kumaja o co to chodzi.  Samsung nie pisał oreo. Oreo wraz ze źródłami jest dostępne od roku i napisane przez devów Google. Za chwilę Google wydaje nowego androida więc.... Samsung dostosował tylko swoją nakładkę dawne Touchwiz teraz experience tak by działało pod jego urządzenia.  A że aktualizuje tylko max 2 lata wstecz więc jest  tylko parę modeli do dostosowania pod  nowy system. Podsumowując to jest tylko kwestią odpowiednich sterowników do hardware by wszystko działało.  Reszta to kwestia bajerow i tego by użytkownik widział że ma nowy system i jego usprawnienia. A jakie? Np AOD, szybkie jeszcze bardziej ladowanie i tak dalej. Więc sorry ale zespół Samsunga za bardzo się nie namęczył bo niby nad czym? Chyba że nad odpisywaniem na nasze zgłoszenia w stylu że uwaga zostanie uwzględniona i dziękujemy. Tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ManHunt
    Napisano (edytowane)

21 wiek a jedyne co potrafią wymyśleć to ikony powiadomień bez liczb i baterie wytrzymującą półtora dnia, rzygać się chce na myśl o tym ,że człowiek był na księżycu.Niech robią kolejne telefony z ekranami 6 cali a potem przez 3 lata będą dochodzili co zrobić żeby wytrzymał na baterii cały dzień ???? OREO = ŻENADA a s9 już na pewno nie kupię!

Edytowane przez filjusz
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Przypomniał mi się film "Tron legacy", padło tam pytanie czym różni sie poprzednia wersja systemu od nowej: cyfrą. W tym przypadku zmienili literę. Zmian jak na lekarstwo, nawet Project treble pominięty.

Wysłane z S8

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    456nju

Kolejne wersje androida wg mnie sa robione na siłę ... nie ma tego WOW ... zmiana nazwy a jakby wciaz to samo 

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

macie powiadomienie że ktoś dzwonił ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisjaj pojawiła się już aktualizacja do finalnej oreo dla testerów bety
    Prawdopodobnie jutro zacznie trafiać do wszystkich 
    Jakieś opinie spostrzeżenia ?
    Jestem ciekawy co wy o tym myślicie i jakie wrażenia.
    Według mnie telefon na oreo przyśpieszył mniej ścinek lepiej działają aplikacje itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sector

Wydaje mi się, że po wpadce z poprzednim Note i bateriami, Samsung za bardzo skupił się na hardware a olał całkowicie temat softwareu. Z jednej strony spoko bo S8 jest mega fajnym telefonem, ale to co zrobili z Oreo to co najmniej kpina...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artsky

Właśnie skończyłem czytać artykuł jakiegoś redaktora, który zaktualizował swój S8, gdzie w podsumowaniu pisze... "Moja rada jest taka: jeśli korzystasz z Nougata-zostań na nim". Śmiem twierdzić, że taki pasztet powinien długo jeszcze pozostać w fazie Beta. Chyba ta olimpiada ich tak poganiała :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nightri

Też czytałem to,podobno telefon się nagrzewa.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dev77

Możecie dać link do tej recenzji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x