Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

wojtekawm

SmartWatch - taki co na jednym ładowaniu wytrzyma min. 4-5 dni.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
    Szukam urządzenia... jak najbardziej wszechstronnego ale i mało "baterio żernego".
    Wszelkie full-Androidy czy tez inne kolorowe zabawki trzeba karmić raz na dobe. Odpada.
    Mam na oku kilka modeli ale może juz ktoś posiada i przetestował oraz ma chęć się podzielić swoją opinią.
     Panstwo środka ma kilka propozycji:
    https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_329132.html
    https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_664895.html
    https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_610857.html   tego posiadam... tu denerwujaca jest aplikacja na Telefon (nie do zabicia) przez co telefon dziala krocej :( i same powiadomienia tylko ikonka ( a przydalo by sie wiedziec kto dzwoni - wiadomosci wywietlac tez by sie przydalo wiedziec od kogo.)
    https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1288995.html?wid=11  o tym rozmyslam ;) ale wszedzie widze go tylko z iPhonem.
    https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1465263.html

No to kilka takich ktore "maja to cos". 
    Pozdrawiam i z gory dzieki za Wasze komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

Samsung Gear Frontier/Classic. Od 3-4 dni na baterii.

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

Może miband? Wytrzymuje z 20 dni jak i nie lepiej. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 9.02.2018 o 14:56, Kr!stov napisał:

Samsung Gear Frontier/Classic. Od 3-4 dni na baterii.

Tapnięte S-ósemką

Napewno nie na tinzen 3.0 ponoc bateria w tym zegarku to jedna wiekla porazka. Ja od siebie moge polecic amizfita bez uzywania gps bateria trzyma w nim okolo 7 dni. A jak tobie zalezy na baterii to brałbym w ciemo amazfit bip. Producent mowi ze bateria wytrzymuje okolo 40 dni w trybie z ciagla synchonizacja. Ma powiadomienia. Wyswietlaja sie wiadomlsci. Gdyby nie to ze mam amizfit pice sam bym kupil bipa bo tak naprawde bateria i powiadomienia mnie tylko interesuja xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

[mention=31021]kozak1990[/mention]

No właśnie "ponoć". Oczywiście, że wytrzymuje na tizenie 3.0 , bateria jak pisałem w innym poście nowa po wymianie w serwisie. Wiem bo używam. Przed wymianą do 3 dni max, teraz potrafi dobić do 4. Ja jestem zadowolony z takich wyników. Oddany do serwisu ze względu na grzanie się podczas ładowania i co raz krótszy czas pracy na jednym ładowaniu. Chciałbym dłuższej pracy na baterii, to myślałbym nad garminami ale to już inna kategoria zegarków . Według mnie tragedia z baterią to jest na Androidowych zegarkach. Również posiadałem.

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Kr!stov napisał:

[mention=31021]kozak1990[/mention]

No właśnie "ponoć". Oczywiście, że wytrzymuje na tizenie 3.0 , bateria jak pisałem w innym poście nowa po wymianie w serwisie. Wiem bo używam. Przed wymianą do 3 dni max, teraz potrafi dobić do 4. Ja jestem zadowolony z takich wyników. Oddany do serwisu ze względu na grzanie się podczas ładowania i co raz krótszy czas pracy na jednym ładowaniu. Chciałbym dłuższej pracy na baterii, to myślałbym nad garminami ale to już inna kategoria zegarków emoji6.png. Według mnie tragedia z baterią to jest na Androidowych zegarkach. Również posiadałem.

Tapnięte S-ósemką

Dziwne. Bo mój kumpel ma i od aktualizacji do tizena 3  ciągle narzeka. Nie można ponoć krokomierza wyłączyć. Mówił że na tizenie 2.0 bateria dużo lepiej trzymała. Masa osób na necie ma ten sam problem wystrarczy poczytać. Zegarek jest spoko. Ale nie dla mnie. Mnie denerwóje mój Amizfit Pace bo trzyma do 7 dni na baterii. Zastanawiam sie nad amizfit bip. Bo to chyba jedyny zegarek w tym momęcie co w trybie czuwania porafi wytrzymać do 40 dni. Byłem strasznie zadowolony z Pebble Time stell. Naprawde to był mega zegarek nie to że średnio 16 dni działał na jednym ładowaniu. To miał mega przyjazny interface, strasznie wyraźny wyświetlacz a otrzymywac powiadomienia na nim to była czysta przyjemność. Szkoda że dalej tego systemu fitbit nie rozwija. Bo pebble 3 pewnie by był petardką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@kozak1990
    Prośba jako exmoderatora. Nie cytuj całej mojej wypowiedzi jeśli jest ona post wyżej. Wystarczy użyć@nick lub @up

Tak jak wspomniałem wcześniej, bateria jest wystarczająca i jeśli nie biegam przez kilka dni to wytrzymuje 3-4 dni. W przypadku aktywności wtedy krócej 2-3 co jest oczywiste.
    Używam go spokojnie to i może dlatego działa tyle ile działa.
    Co do pebble również przymierzałem się do zakupu jednak zanim to nastąpiło, firma została sprzedana. Szkoda, ponieważ byłem ciekawy ich systemu.
    Było to coś innego od raczkującego Android wear. W dodatku bateria potrafiła czynić cuda na ich oprogramowaniu

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi