Skocz do zawartości
staniwaw

Samsung A5 2017 - Co oznacza przy nr modelu literka "F"

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung galaxy A5 2017 posiada w opisie literkę "F", co ona oznacza i co gdy jej nie ma . Wystepuje tylko A5 2017?  Posiadam model o nazwie Galaxy A5(2017) tak napisano w ustawieniach telefonu/informacje, nr modelu SM-A520F. Chcę kupić kolejny ale on nie posiada w opisie modelu litery F, tylko A5(2017). Ja wszystkiego nie wiem i nie chcę ułatwiać odpowiedzi, bo mam pewną tezę. Chodzi  o to czy jest to telefon dedykowany na polski rynek/europejski a co za tym idzie czy posiada zabezpieczenie w postaci serwisowania w Polsce?

Edytowane przez staniwaw
    doprecyzowano tytul.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a bez F to jaki? rynek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@staniwaw Z powyższego linku i o ile wiem, jakaś literka musi być przy modelu. Jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi. Dlaczego model z F miałby mieć ograniczenie w postaci np. Polski jako kraju serwisowania? Międzynarodowy to międzynarodowy. Nie możesz poprosić osoby, która go sprzedaje o zrzut z Ustawień - Numer modelu?

Na samej górze tej strony masz wymienione wersje tego modelu:

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a5_(2017)-8494.php

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@staniwaw

Jesli twoj model jest dual sim to myslę, żę jest to wersja koreanska, nawet masz info w linku który zapodał @radoslawik

"A520K/L/S (South Korea). Also known as Samsung Galaxy A5 (2017) Duos with dual-SIM card slots"

Co w polskim tłumaczeniu oznacza: A520K / L / S (Korea Południowa). Znany również jako Samsung Galaxy A5 (2017) Dual z dwoma gniazdami kart SIM^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi