Skocz do zawartości
Roza Koku

Wymiana płyty głównej przez serwis nie pomogła. Telefon dalej się nagrzewa i restartuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem jest z nim taki że się nagrzewa i restartuje. Flex wrócił już z serwisu drugi raz. Za pierwszym razem serwis wykonał "Software upgrade" co oczywiście nie pomogło. A za drugim podejściem, przynajmniej tak widnieje w raporcie naprawy, serwis wymienił płytę główną "PCB assembly main". Jak przeczytałem ten raport to się ucieszyłem bo myślałem że to koniec moich problemów,  lecz nic z tych rzeczy 2 minuty po uruchomieniu telefonu nagrzał się i zresetował :/ Macie może jakieś doświadczenie w tym temacie albo jakaś radę, byłbym bardzo wdzięczny. :)

Edytowane przez Lysolus
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Tak, wadliwa płyta główna odeślij jeszcze raz i dostaniesz LG Q6

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja mam w ogóle z nimi co dyskutować, czy dostaję Q6 i nie mam nic więcej do gadania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Możesz się po upominać, że wolisz lepszy model, bo jednak bądź co bądź G Flex 2 był flagowcem, a Q6 to średniak. Dla przykładu Nexusy 5x wymieniali na LG G5 SE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    4 godziny temu, Roza Koku napisał:

nie mam nic więcej do gadania?

Zgodnie prawem i warunkami gwarancji mogą ci zaproponować wymianę. Jeśli ci nie odpowiada - zwrot pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy macie pomysł dlaczego wymiana płyty nie pomogła, może tylko napisali że płyta została zmieniona, albo zamontowali jakąś starą używaną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Roza Koku Możliwe, że wrzucili jakąś odnowioną. Co nie zmienia faktu, że masz na nią 2 lata gwarancji, więc na Twoim miejscu oddałbym jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakimś innym forum wyczytałem że mogę domagać czegoś takiego jak "korekta faktury", ponoć oznacza to zwrot pieniędzy, ktoś z was się z tym spotkał? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudali

Oznacza to że serwis wystawi Ci oświadczenie o nienaprawialności sprzętu. Z tym oświadczeniem i telefonem idziesz do sprzedawcy, gdzie możesz zażądać zwrotu pieniędzy lub wymiany na telefon w podobnej cenie /o podobnych parametrach. Jeśli telefon kupiłeś w sklepie typu Media Markt, to ze zwrotem pieniędzy nie powinno być problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dudali A w jakim czasie od zakupu w sklepie mogę żądać zwrotu pieniędzy? Bo gwarancja na telefon mi się już skończyła (czyli 2 lata minęły). A teraz "przepycham" się z LG w ramach reklamacji, bo telefon za pierwszym razem do serwisu wysłałem jeszcze w ramach gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi