Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
gudlaj

MXQ Pro 4K 2GB/16GB.Problem,pomocy.

Rekomendowane odpowiedzi

gudlaj

Witam.

Panowie jako mój pierwszy post na forum zamieszczam wielka prosbe o pomoc.Posiadam Tv Box Mxq Pro 4K 2GB/16GB.Niedawno probowalem poprzez karte pamięci SD zainstalować OpenElec.Instalacja wygladala na poprawna lecz po resecie box-a nic się nie wlacza.Nie wlacza się żadna dioda(czerwona,niebieska).Probowalem wgrac nowe oprogramowanie programem Usb Burning Tool lecz kazda operacja konczy się na etapie 4%.Nie wiem czy posiadam odpowiedni plik obrazu dla tego modelu box-a?Z tego co zauwazylem to przycisk reset jest usytuowany w gnieździe Spdif lecz chyba nie działa.Jesli istnieje jakakolwiek szansa na tzw ożywienie mojego box-a to proszę Was bardzo o pomoc.

Z góry dziekuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gudlaj

Witam.

Dziekuje za odpowiedz i to bardzo.Problem w tym,ze posiadam s905x.Posciagalem rozne wersje firmware lecz USB Burning Tool pokazuje blad w okolicy 4%.Nie wiem czy mam nie odpowiedni .img czy wina lezy po innej stronie?Zastanawia mnie skad mam pobrać wlasnie odpowiedni do mojego box-a firmware?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    souacz

spróbuj to: https://chinagadgetsreviews.com/download-android-marshmallow-6-0-firmware-mxq-pro-tv-box.html

Ale raczej wgrywaj prze recovery, jakoś zmuś ten przycisk żeby zadziałał.Instrukcja jest w komentarzach na w/w stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można próbować wgrać oprogramowanie przez zwarcie nóżek pamięci NAND.

Poniżej ogólne info co do kierunku jak to zrobić, szczegółowych danych poszukaj w internecie.  Metoda ta przy właściwym oprogramowaniu dla Twego modelu działa w zasadzie w 100%.

http://forum.android.com.pl/topic/276545-mxq-po-wgraniu-softu-nie-wykrywalny-dla-amlogic-usb-tool/?page=3&_fromLogin=1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gudlaj

Witam ponownie.

Probowalem zwieranie tzw.nozek lecz niestety bez rezultatu,aj.Podczas proby załadowania softu poprzez Usb Burning Tols w momencie podlaczenia urządzenia do komputera slysze w glosnikach znajomy dźwięk,ktory informuje mnie o nowo podlaczonym sprzęcie lecz po chwili slysze tak jakby dzwieki o odlaczeniu i ponownym jego podlaczeniu.Dzieje się tak na okraglo.Nie wiem już czy moje urządzenie jest już tylko podkladka pod tzw kubek czy jest jeszcze jakas szansa na ratunek?W programie dochodzi mi tylko ladowanie do 4% i znowu informacje o bledach.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już wejdziesz w program, trzeba najpierw wyczyścić pamięć NAND. Dopiero potem wgraj oprogramowanie ale oryginalne producenta urządzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi