Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

DoLeCk

Nowa słuchawka po Sony Z3, ograniczeń cenowych brak

Rekomendowane odpowiedzi

@mordrek82

Polecam spojrzeć na filmy na YouTube i sprawdzić ile ludzi wstawia filmów z wypalonymi ekranami. Danymi a skąd mam wziąć te dane? Rozumiem że mam się włamać do Samsunga i wziąć od nich te dane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

@piotrzet23 Pamiętaj że Samsung sprzedaje kilkadziesiąt milionów samych eSek rocznie, kilka razy więcej niż sony wszystkich smartfonów, nietrudno więc o znalezienie filmików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=213818]mordrek82[/mention]
    Polecam spojrzeć na filmy na YouTube i sprawdzić ile ludzi wstawia filmów z wypalonymi ekranami. Danymi a skąd mam wziąć te dane? Rozumiem że mam się włamać do Samsunga i wziąć od nich te dane?
    Skoro podajesz że się wypalają, to zakładam, że masz to czymś poparte np liczba sprzedanych vs liczba z problemem. Jak słusznie zauważył@Penguino, nie trudno znaleźć filmik, w zasadzie na każdy temat, ale opieranie się tylko na nich wygląda słabo

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SRX069

W sony też są cyrki z ekranami. Nie wiem jak jest teraz, ale w Z3 na przykład miałem  żółte plamy. Co ciekawe już pierwsza Xperia S miała taką wadę i po prawie 3 latach nie wyeliminowali problemu. Plus chociaż taki że kiedy wystąpi problem to serwis nie robi problemu i wymienia ekran. W wielu modelach zdarzają się wady fabryczne, ale producent zazwyczaj zobowiązuje się do naprawy usterki lub wymiany egzemplarza na nowy, pozbawiony wady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse

brałbym NOTE 8, albo czystego andka w Pixel 2 XL - w tym drugim masz zapewnione aktualizacje, super aparat ten z tyłu jak i do selfie, dobry dźwięk na słuchawkach jak i na głośnikach, po ostatnich poprawkach ekranu kolory są już bardziej żywe, ogólnie dobra słuchawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoLeCk

Sprawa zamknięta.

Dostałem ofertę nie do odrzucenia i mam właśnie w rękach XZ Premium.

Telefon mam może parę godzin i już jestem po przesiadce. Różnica w płynności, ekranie, szybkości działania aplikacji ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi