Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

qlolvlolp

Problem z Google Authenticator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Straciłam dostęp do konta Gmail (ogólnego konta Google), sprzedałam, telefon dnia 07.01.2018r. mało myśląc przywróciłam go do ustawień fabrycznych, i sprzedałam (zapomniałam, że mam włączoną "weryfikacja dwuetapowa" Google Authenticator), gdy próbowałam się zalogować na nowym tel., poproszono mnie o kod weryfikacyjny z Google Authenticator.

Nie posiadam kodów zapasowych, a jedyne opcje przy logowaniu to "Podaj kod", "Poproś o pomoc Google".

Co mam zrobić skoro było to jedyne urządzenie na liście zaufanych (stary telefon). Mam kontakt z osobą, której sprzedałam telefon, czy jest możliwość, gdybym poprosiła ją o udostępnienie mi starego (sprzedanego) telefonu, dostać się na moje konto? - w końcu był, (jest) na liście zaufanej.

Zapewne telefon został spersonalizowany "po swojemu", przez osobę która kupiła telefon.

Czy taka opcja będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi