Skocz do zawartości
bartekc00

Gdzie kupić/polecane sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

zalezi
    Koło mnie w markecie na wystawie nie ma
    W Gdańsku, w dużym Carrefourze też nie ma

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

To kup sobie takiego OnePlusa na Gearbest i spróbuj wysłać do polskiego serwisu, a potem mi wyjaśnij co się stało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xede0r

Skoro piszą na polskim portalu tzn dla mnie że w pl Carrefour

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    W artykule piszą o 12 miesiącach gwarancji więc ja nie wiem co to za twory. Z Chin importowane?
    Jest taka firma Iltrade, i to ona je sprzedaje. Nieoficjalny importer. I to oni zapewniają serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gwarancja na telefonu kupione przez strone oneplus to 2 lata?  Gdzieś na stronie oneplus jest taka informacja, czy w gwarancji która znajduje się w pudełku ze sprzętem jest takie info?

Edytowane przez razer84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koleżanki i koledzy, a jak jest z odkupieniem od kogoś Oneplus 5T? Jest tego sporo z przejściówkami na ładowanie w EU, sprzedawcy na allegro różnie piszą o gwarancji. Według jednego obowiązuje 12 miesięcy, inni mówią, że nie ma i nic nie wiedzą, jeszcze inni twierdzą, że gwarancja producenta 24 miesiące. Rozmawiałem z konsultantem Oneplus i dowiedziałem się, że potrzebny mi będzie dowód zakupu, dane kupującego i adres mailowy, na który rejestrowano się w oneplus.net. Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@szumial

W oneplusie masz 2 lata gwarancji. Powinien interesować Cię ten bez przejściówki i bez chińskich krzaczków na fabrycznie naklejanej tylnej folii, jeśli chcesz odkupić kogoś nówkę, no i przede wszystkim powinieneś otrzymać "Packing list", na którym widoczny jest numer zamówienia. Czasem sprzedawcy do telefonu dołączają swoje konto na oneplus.net, w którym możesz zmienić praktycznie wszystkie dane na swoje od adresu e-mail po adres zamieszkania. 

Przykładowe ogłoszenia, których trzeba unikać:

1. http://allegro.pl/oneplus-5t-najtaniej-w-pl-i7188544488.html

2.http://allegro.pl/oneplus-5t-6gb-64gb-black-w-wa-fv23-i7101721674.html#thumb/1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem kilka aukcji na Allegro ,a tutaj gdzieś przeczytałem że dobrze by było spytać sprzedającego czy dysponuje danymi z konta Oneplus przez które kupuje się smartfona,nie wiem czy czegoś nie pomieszałem,a nie umiem znaleźć postów w których o tym pisało

Mam też pytanie czy  ta aukcja jest godna uwagi?

http://allegro.pl/oneplus-5t-czarny-midnightblack-128gb-8gb-gratisy-i7080752344.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Nie jest godna uwagi i odradzam zakupu gdyż na końcu opisu aukcji jest napisane i tu cytat:

"Do oryginalnej ładowarki OnePlus Dash dodajemy adapter z polską końcówką (CE), aby w pełni korzystać z funkcji szybkiego ładowania telefonu."

Oznacza to że telefon nie pochodzi z naszej dystrybucji i szkoda sobie zawracać głowę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi