Skocz do zawartości
bartekc00

Gdzie kupić/polecane sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

stark2991

@marcindreszcz Cena jak z oficjalnej dystrybucji. Napisali, że gwarancja serwisowa i żeby odsyłać do nich, więc pewnie nie dostaniesz rachunku z OnePlusa

Po co kombinujesz? Chodzi o raty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    Nie jest godna uwagi i odradzam zakupu gdyż na końcu opisu aukcji jest napisane i tu cytat:
    "Do oryginalnej ładowarki OnePlus Dash dodajemy adapter z polską końcówką (CE), aby w pełni korzystać z funkcji szybkiego ładowania telefonu."
    Oznacza to że telefon nie pochodzi z naszej dystrybucji i szkoda sobie zawracać głowę
    Dystrybucja irlandzka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, stark2991 napisał:

@marcindreszcz Cena jak z oficjalnej dystrybucji. Napisali, że gwarancja serwisowa i żeby odsyłać do nich, więc pewnie nie dostaniesz rachunku z OnePlusa

Po co kombinujesz? Chodzi o raty?

Ano o raty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Spróbuj upolować raty u sprzedawcy iltrade. Zobacz też, czy na stronie Carrefoura nie ma jakiegoś programu ratalnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ta Illtrade to jakieś pewne źródło bo dostępność u nich doba tj. sporo mają tych telefonów. A namiary do konta w OnePlus od nich dostanę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Ja osobiście nie korzystałem ale kilku znajomych tak. Akurat nie kupowali OnePlusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem na raty allegro i pisałem do sprzedawcy odnośnie gwarancji to napisał mi w ten sposób " Dokumentem na podstawie którego realizowana jest 24 miesięczna gwarancja jest rachunek zakupu ze stosowną adnotacją (na dole dokumentu) wraz z numerem IMEI urządzenia.

Gwarancja biegnie od daty zakupu przez klienta.

W razie jakiekolwiek awarii telefon wraz z dokumentem zakupu wraca do naszego sklepu i realizujemy naprawę w autoryzowanym serwisie (telefony pochodzą z importu stąd powyższa procedura) "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli faktycznie naprawę realizują w autoryzowanym serwisie oneplusa, to jest to opłacalna opcja dla ludzi chcących raty/fvat.

Przydałaby się wypowiedź kogoś, kto w iltrade kupował i korzystał z gwaracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co do gwarancji ,to tak mi odpisali z jednego z sklepów na allegro gdzie można kupić OnePlus 5T
    Ja: Mam pytanie ,jak jest z realizacją gwarancji.Przeczytałem na forum uzytkowników tego telefonu że można zgłaszać ewentualne reklamację poprzez stronę mając dane z zakupu z ich strony
    sklep allegro: Reklamacje obsługuje tutaj serwis CTDI w Raszynie. Jednakże przed wysłaniem sprzętu na naprawę trzeba zgłosić całą sytuację do działu wsparcia marki OnePlus i po ich akceptacji przystąpić do procedury serwisowej w serwisie CTDI.
    Ja: Rozumiem, ale aby to zglosic musze wyslac telefon do was. Czy mogę to sam zrobić w domu? 
    sklep allegro: Zgłoszenia do producenta wykonuje się mailowo, natomiast w przypadku wysyłki do serwisu to jest ona pokrywana przez serwis. na wskazany adres zamawia się kuriera na koszt serwisu, który zabiera sprzęt do serwisu.
    Edytowane przez marcindreszcz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi