Skocz do zawartości
bartekc00

Gdzie kupić/polecane sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

mastefix

gwarancja na plus a to niby czemu? w OP masz zwrot kiedy chcesz gwara w Polsce itp. nie widzę minusów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30 dni na zwrot, 2 lata rękojmi. Z doświadczenia wiem, że nie robią problemu ze zwrotem przez cały okres gwarancji (jeżeli jest jakaś wada oczywiście).

Dla chcących wrzucić sobie w koszty i odliczyć VAT super opcja.

W innym wypadku też bym celował w oficjalną stronę oneplus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy
    5 godzin temu, mastefix napisał:

gwarancja na plus a to niby czemu? w OP masz zwrot kiedy chcesz gwara w Polsce itp. nie widzę minusów

W amazonie masz 30 dni zwrotu bez żadnego ale (OP 14), gwara 2 lata z bezpłatną dostawą do Niemiec. W razie problemów zwrot kasy na konto

Gwarancja amazonowa jest chyba najbardziej prokonsumencka na rynku, obie są porównywalne.

Ale nie widzę żadnego sensu w ofercie, jak na stronie OP jest za tyle samo (a nawet taniej, bo na amazonie będzie jeszcze dopłata do róznicy vatu i wysyłki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Podjąłem decyzję o zakupie OP5T ale nie wiem czy ze sklepu OP czy GB z Chin. Z Chin taniej ale bez gwarancji. Doradźcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kulfi82
    8 minut temu, michalwisnia napisał:

Cześć,

Podjąłem decyzję o zakupie OP5T ale nie wiem czy ze sklepu OP czy GB z Chin. Z Chin taniej ale bez gwarancji. Doradźcie coś.

ale w sumie co tu doradzać? Jeżeli fundusze pozwalają kupuj oficjalnie jeżeli nie zaciągaj z Chin. Ja osobiście wolałem poczekać, odłożyć i zakupić u oficjalnego dystrybutora. Wady się zdarzają, poczytaj wątek o ekranach. Nie wiem jak jest realizowana gwarancja na modele z Chin, ale jeżeli wymagana jest wysyłka do dystrybutora to w optymistycznym wariancie jesteś miesiąc bez telefonu nie mówiąc o kosztach wysyłki. W OP załatwiasz to tydzień. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

dokładnie @kulfi82 mądrze gada! Dodatkowo licz się, że możesz zapłacić VAT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@michalwisnia Tylko i wyłącznie oficjalna dystrybucja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie różnica cenowa pomiędzy oficjalną sprzedażą, a kupnem z Chin wynosi około 300zł, więc lepiej dołożyć te 300zł i mieć normalną 2 letnią gwarancję door2door ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kulfi82
    Teraz, trampowsky napisał:

Aktualnie różnica cenowa pomiędzy oficjalną sprzedażą, a kupnem z Chin wynosi około 300zł, więc lepiej dołożyć te 300zł i mieć normalną 2 letnią gwarancję door2door ;) 

Tak nie do końca, kilka tygodni temu na pepperze wrzucono promo z gearbest za 1.456zł wersja 6/64 więc tutaj dla cebuli może robić się już znacząca różnica. Nie zmienia to faktu, że użytkownik, dla którego priorytetem jest bezpieczny i szybki zakup powinien brać pod uwagę wyłącznie oficjalny kanał OP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi