Skocz do zawartości
KacpiPL

Serwis HTC - opinie, wrażenia, spostrzeżenia, pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

klnet

Czy jest ktoś z obecnych lub byłych posiadaczy, który:

1. Po reklamacji obecności kurzu pod szybką (i wymianie przez serwis wyświetlacza) znów borykał się z tą dolegliwością?

2. Reklamował częściowo wpadający przycisk głośności (przy wyciągniętym telefonie) i w związku z tym serwis wymienił mu obudowę?

Edytowane przez klnet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jak kupię nowego HTC Sensation na Allegro w PL, to będę mógł go ewentualnie oddać do naprawy w ramach gwarancji w UK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oddawałem 2 razy tel do regenersis z powodu kurzu pod wyświetlaczem. Za pierwszym razem na naprawę czekałem ok 3 tyg- telefon przyszedł z wymienionym wyświetlaczem i płytą główną, jednak wymieniony wyświetlacz chyba fabrycznie posiadał paprocha pod dotykiem. Było to nieco frustrujące jednak w obawie o znów długie czekanie na naprawe postanowiłem nie reklamować tego. Niestety po ok 8 miesiącach użytkowania znów pod wyświetlacz zaczął dostawać się kurz. Postanowiłem to zgłosić i tu miła niespodzianka- we wtorek kurier odebrał ode mnie tel a w piątek z rana naprawiona słuchawka była już u mnie z powrotem. Miłe zaskoczenie i plus dla regenersis. HTC ma gwarancję międzynarodową, czyli słuchawkę zakupioną w UK będziesz spokojnie mógł oddać do naszego regenersis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi