Skocz do zawartości
Tomek Ibron

S6 Edge + - podczas ładowania telefonu wystrzeliła bateria uszkadzając wyświetlacz, telefon się resetuje, czy jest szansa naprawy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z moim Galaxy S6 Edge Plusem. Jakiś czas temu podczas ładowania telefonu wystrzeliła dosłownie bateria uszkadzając troche wyświetlacz i tylną klapkę jednak po wymienie niby się uruchomił jednak się resetuje ? sam nie wiem ponieważ ekran też się uszkodził i niby coś wyświelta jednak na brązowy kolor ? po czym tak jakby się resetował ale nie wiem czy telefon czy ekran. Telefon również nie pokazuje diody ładowania tylko się uruchamia po podłączeniu do ładowarki. Próbując włączyć w inny sposób (Vol-Down+Home+Power) robił to samo jakbym go uruchomił normalnie czyli po prostu resetuje się. Jestem niemal pewny, że to wina płyty jednak czy da się taką płytę naprawić chodźby w serwisie taniej niż jakbym miał kupić płytę ? Proszę o pomoc ponieważ dużo gotówki nie mam... Po podłączeniu do komputera nie jest wykrywany jedynie telefon znowu tak jakby się uruchamiał.

Edytowane przez Camulos
    korekta nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi