Skocz do zawartości
mateusz duszak

Podczas uruchomionej latarki nie mogę korzystać z aplikacji aparatu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam pewien problem z Motorolą Moto X Play. Mam androida Noughat. W poprzednich wersjach androida problem ten nie wystepowal. Gdy sprobuje wlaczyc latarke, a nastepnie wchodze w aparat to widze tylko czarny ekran. Przesuwanie palcem w bok nie wlacza ani pokretla z ustawieniami aparatu, ani galerii, nie moge tez odwrocic kamerki. Po paru sekundach wyskakuje komunikat, ze aparat jest zajęty oraz, żeby wylaczyc i wlaczyc telefon. Operacja ta nie pomaga. Nie pomaga tez wyczyszczenie danych aplikacji "aparat" ani wylaczenie i ponowne wlaczenie jej. Pomoglo dopiero przywrocenie ustawien fabrycznych, ale tylko do momentu ponownego uruchomienia latarki i dalej stalo sie to samo. Po raz drugi musialem przywrocic ustawienia fabryczne i przez moment aparat dzialal, lecz po niespelna godzinie przestal wspolpracowac, tym razem sam z siebie, gdyż nie próbowałem uruchomić latarki (mimo to ona też nie dziala). Dodam jeszcze, ze problem wystepuje we wszystkich aplikacjach, ktore korzystaja z aparatu, np. instagram czy snapchat. Da się jakoś to naprawić? Jak mniemam jest to wina softu?

Screenshot_20180213-183721.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie własnie pojawił się dokładnie ten sam problem
    udało Ci się to jakoś rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Nie można po prostu wyłączyć tej latarki przed robieniem zdjęcia?

Kamera może jej potrzebować w zależności od tego co ustawiliście w aplikacji kamery a nie chce, albo nie może ingerować w ustawienia systemu i daje Wam jednoznaczny komunikat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi