Skocz do zawartości
demollll

Nokia 8 - aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Firma cały czas trzym wysoki poziom, 1,5GB duzo jak na tego typu aktualizacje. 16e2c76a06e57bba2d1e6c36ddcaead3.jpg

Wysłane z mojego TA-1004 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gwozdek
Uogólniłem nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czekam na update :D

Edytowane przez Smykoo
pkt. 3.1 Nie krzyczymy (nie piszemy wielkimi literami)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z takich zmian zauważalnych, to dodatnie wibracji przy odbieraniu połączenia i jeszcze kilka innych konfiguracji tego typu. Czarne menu ogólne i podręczne. Ciemniejsza czcionka w podpowiedziach wyrazów w SMS. Lekko jaśniejszy ekran  blokady jakby podniesiona gamma wyświetlacza. Wada brak znacznika 2G, 3G, LTE przy wskaźniku sygnału.

Screenshot_20180223-211439.png

Edytowane przez Alexypp Alexypp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czarne menu? Ponoć android P ma mieć czarne tło 

Edytowane przez zorba134

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
p500

hehe moze bedziemy miec P i testuja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę po tym forum to nokia 8 nie jest w Polsce zbyt popularnym telefonem... Nikt nie pisał tu jeszcze o androidzie pie. Ja osobiście jeszcze nie dostałem, ale sam już nie wiem czy w ogóle instalować kiedy przyjdzie powiadomienie... Z tego co czytałem na zagranicznych forach to nie ma ani adaptacyjnej baterii, ani poprawionej aplikacji aparatu bo podobno nie zdążyli zrobić. W dodatku powiadomienia na górnym pasku wyświetlają się tak jakby telefon miał notcha (nie tylko w nokii 8 ale we wszystkich telefonach z androidem pie), i jeszcze ten biały kolor całej belki powiadomień... Nie widzę plusów instalowania androida 9, ale może ktoś już tutaj zainstalował i jest pozytywnie zaskoczony? W ogóle jestem niezadowolony z tych aktualizacji, nie rozumiem dlaczego flagowy telefon z czystym androidem (no może tylko kilka szczegółów od nokii typu aplikacja aparatu) dostaje aktualizacje 3 miesiące po premierze androida 9 i to niedokończoną... Jeszcze rozumiem że jeśli telefon ma nakładkę to trzeba ją dostosować do nowego systemu, ale nawet niektóre oneplusy i Xperie mają już pie a telefon z czystym androidem nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5qra

Czołem,

dzisiaj rano dostałem powiadomienie o ciastku, 1572,9MB #Pie #Pie9

Ja na razie nie instaluję - z racji tych blokad nagrywania rozmów - przydaje się w robocie.

Dziwię się, że słuchawka jest taka niszowa,  kawał sprzętu za dobre plny 👍😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja żona ma nokię 8, właśnie wrzuciłem jej kartę angielską GiffGaff i po sekundzie pojawiła się aktualizacja do Pie. Na polskiej nie było aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dostałem parę dni temu Androida 9 i jak na razie wszystko jest w porządku. Bateria trzyma tak samo dobrze, system działa równie szybko jak na 8. Aparat nadal słaby. Nowe ikonki, pasek, trochę zmian w ustawieniach, nowe ustawiania głośności bardzo denerwują np. przyciski volume juz nie regulują głośności dzwonka tylko multimediów. Dodatkowo automatyczna jasność ekranu trochę szaleje i cały czas sie przyciemnia. Na plus jest to, że w końcu działa Miracast.

Edytowane przez davidns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5qra

Czyli nie ma sensu się wyrywać z update ??

Mnie na 8.1 ten telefon się bardzo podoba, gdyby tylko ten aparat był inny.

Brakuje mi tych trybów jakie miałem w Honor.

Który port/apka jest teraz najlepsza jako aparat ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi