Skocz do zawartości
nosferatu997

█ ELEGANCIA Rom Series™ █ ◄[GB]► ◄[ICS|Sense 3.6]► ◄[ICS|Sense 4.0]►

Rekomendowane odpowiedzi

yusuf1
    Na szybciutko:

- czy jest recent apps w obszarze powiadomień?

- Rosie jest 3D, czy to płaskie, niby smooth paskudztwo z glitchami? ;)

Kierowniczko wiesz, ze z angielskim nie stoję za bardzo ale jeśli chodzi Ci o ostatnio używane aplikacje po rozwinięciu paska to mozesz ustawić.. Drugie pytanie dotyczy zegarka z pogoda po prawej stronie? Jeśli tak to jest w 3D. Sporo można sobie ustawić.

Edit

Ja z IC przesiadlem sie na virtuous i od wczoraj jestem na elegancii. Bateria na ta chwilę szybko leci, ale to początek więc sie pewnie ułoży. Co do szybkości to jest ok. Nie wiem czy lepiej. Ale benchamrk podobny jak w ic na stockowym kernelu.

Co do bugow to niektóre aplikacje czyta dopiero po restarcie, brak większości widgetow htc i nie ma możliwości ich pobrania w standardowy sposób. Ciemny ale ładny.

Co do górnej belki to nie udało mi sie sprawić by była cała czarna. Zrobiłem w niej tło ale i tak jest przezroczyste. Jeśli uda mi sie coś bardziej zmontowac to dam znać. I faktem jest, ze pasek adresu podczas przeglądania netu na standardowej przeglądarce przez ta belkę robi sie... Podwójny ;)

Edytowane przez yusuf1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

86 widgetów z HTC Sense jest yusuf ;) wczoraj po 2 w nocy sie przesiadłem i dostałem problem z programami (błąd pamięci). Trochę spochmurniałem, ale zostawiłem rom póki co. Ta belka.. w browserze sie powiela, ale nie ma tragedii, bo jak strona sie wczyta to znika ;)

W porównaniu z IC wygląda trochę słabiej tzn czasami jakieś takie bugozwiechy ekranu :P ale nie żeby to przeszkadzało. Co do obszaru powiadomień to jest to w tweakach i sobie ustwiłem. Nawet jest opcja, żeby jesli nie ma powiadomien od razu pokazywalo szybki dostep (prawa zakładka). Wigdety są a raczej wyglądają na 3D :)

Prędkość romu, tj w Sense i programach co używałem na IC, raczej taka sama. Sense nie tnie się. Bateria.. zrobiłem wipy 2 i jest u mnie ok :)

Beats wgrałem v5 bo 4 nigdy mi sie nie podobało. Skin ładny, ale jeszcze zobaczę czy się przesiądę na IC.

---------- Post dołączono o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Strasznie mi brakuje opcji Pogoda i Wiadomości jako widget.. bo tego nie ma.. szczególnie wiadomości. Zna ktoś jakąś alternatywe?

Edytowane przez Mad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Dziwne bo u mnie widgetow htc żadnego nie ma. Chyba muszę wydać jeszcze raz ;) Co do ostatnich programów to w opcjach masz tweaks i tam poszukaj. Jest na 100% i chyba nazywa sie tak jak kierowniczka pisała recent apps lub bardzo podobnie. Co do bugozwiech, ja od czasu instalacji nic takiego nie zauważyłem. Fakt beats jest dziwny ale jak ktoś już pisał to chyba v4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Strasznie mi brakuje opcji Pogoda i Wiadomości jako widget.. bo tego nie ma.. szczególnie wiadomości. Zna ktoś jakąś alternatywe?

GenieWidget.apk? Wyciągnij z paczki z IC i push z adb, albo wrzuć winrarem (bez rozpakowywania) w jakiegoś zip'a do recovery, co pakuje do /system/app. Tylko zrób backup ;)

E, to ja odpuszczę na razie. Pomalowałam sobie w kuchni IC i też jest śliczny niebieski ;)

Edit: A zresztą łap: http://dl.dropbox.com/u/17452444/Android/Apps/GenieWidget.zip

Mam tylko nadzieję, że to to bo sama nie używam ;)

@down: tak bardziej precyzyjnie, to pomalowałam IC z motywem w kuchni, więc wyszedł swoisty mix mojego motywu z Desire z motywem Thyrusa i jeszcze paroma dodatkami, a na to tweaks ;). O wodotryski dbam we własnym zakresie :mrgreen:

Rozważałam przesiadkę, ale teraz się wstrzymałam, poczekam na więcej opinii.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No taki paseczek co albo jest pogada, albo wiadomosci albo jedno i drugie. Wiadomosci to najlepszy widget pod słońcem :D Są newsy z Polski, świata i wg tematów. Skąd biorą akurat dane źródła - potrale nie wiem. Ale dla mnie to obowiązkowa pozycja w Sense :)

---------- Post dołączono o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Edit: A zresztą łap: http://dl.dropbox.com/u/17452444/And...enieWidget.zip

Mam tylko nadzieję, że to to bo sama nie używam

Dzięki! :) Zaraz sprawdze.

---------- Post dołączono o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

A ROM jest wart wypróbowania :) Miałem wątpliwości. Ale po całym dniu grzebania i instalowania modów, to nawet mi się podoba. A khotecku jak masz IC z kuchni to co za problem pokopiować to pod elegancje ;)

Strasznie podoba mi się bootanimacja :D i ta przy wyłączniu, jak stary telewizor. Lubie ogólnie dużo wodotrysków - o ile nie psują płynności.

---------- Post dołączono o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

hem bateryjka zaczeła spadać szybko... patrze a tam procek w ustawieniach śmiga na 1.5ghz :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed wgraniem v1.2 należy zrobić full wipe.

Info ad aktualizacji:

Elegancia Rom Series: V1.2

- naprawiona ikona 4G przy zmianie stock>skin

- Dużo optymalizacji Romu

- Much snappier

- zaktualizowano Google Maps Ownwhere

- zaktualizowano LinkedIn

- zaktualizowano SuperUSer

- zaktualizowano GPSstatus

- dodano 4x1 HTC clock thanks to V6-Mania

- dodano RILInfos application

- dodano button Savior-softkey Menu (on right side)

- dodano back Titanium

- dodano Rom Manager

- dodano Folder Organizer

- więcej poprawek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elegancia Rom Series: V1.3

- naprawiono problem z GPS lock - występujący u niektórych użytkowników

- ulepszone Beats sound

- zaktualizowano the Elegancia Keyboard

- zaktualizowano Gmail

- zaktualizowano su

- zaktualizowano Youtube

- zaktualizowano Maps

- zaktualizowano many Others

- usunięto Button savior

- NIEPRZEZROCZYSTY STSTUS BAR! (Transparent update możliwy z folderu dodatków)

- większość programów jest możliwa do usunięcia (for those who think there are too many apps in this Rom)

- dodano nowości z ICS : G+, G.Music (wszystkie można usunąć)

- jak do tej pory najlepszy Rom z serii Elegancia, nie przegap tego!

Note:

- struktura niektórych programów wymaga full wipe przed wgraniem 1.3

- wszystkie mody z folderu add ons są kompatybilne z 1.3

Edytowane przez Mad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wiem ze setcpu moze zaszkodzic

wiec czy jest jakis program do taktowania?

czy mozna jakos dograc daemon control

lub wgrac kernel z taktowaniem 1.2 G:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest taki problem daemoncontroller nie dziala na kernelu zawartym w romie 1.3

jak wgram kernel Bricked_XE-1.6.beta3-ondmnd-1536-192.show-p1984 lub

Pyramid-Kernel-026r-N-sense-1.56GHz to przestaje dzialac aparat

i nic nie pomaga

Elegancia-BackToStockCamera

HTCAmaze_Camera_MODv8

BR CameraMOD Sense 3.5 - v2 - 40mbps

BR CameraMOD Sense 3.5 - v2 - 20mbps

obojetne co bym nie wgral to aparat nie smiga i kropka

ma ktos jakies pomysly??:(

zainstalowany DaemonController-2.21-beta1

Qrde szkoda bo rom rewelacyjny,tylko po co go meczyc na procku 1.5

Udostępnij tę odpowiedź