Skocz do zawartości
nosferatu997

█ ELEGANCIA Rom Series™ █ ◄[GB]► ◄[ICS|Sense 3.6]► ◄[ICS|Sense 4.0]►

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wgrales bricked kernel to wgraj tez camfix.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok juz dalem rade

zainstalowalem No-frills CPU Control, fakt ze widzi tylko dwa taktowania

ale o taki mi chodzilo :min192 mhz i max1188 mhz

wszystko smiga jak nalezy

dzieki za pomoc.ROM REWELACJA!!!!a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noo, zacny, zacny ;).

Jedyne czego mogę się czepić to:

odnośnie ROMu - część śmieci od HTC została zastąpiona śmieciami z marketu (na diabła komu np. extended controls skoro jest quick settings ;/)

odnośnie motywu - 4 paskowa ikona zasięgu zamiast 5cio paskowej z Sense 3.5.

Jednakowoż zarówno z jednym jak i drugim można sobie łatwo poradzić ;).

Poza tym ROMik jest szybki, ma domyślnie tweaks i jak dla mnie jest śliczny, że ach, ach (znaczy no... dużo niebieskiego :mrgreen:)

Edit:

Gdyby ktoś był zainteresowany: mod z bąbelkową baterią oraz dodaną ikonką sygnału w roamingu (jakoś wszyscy to olewają ;)):

bubble.png

roaming.png

DOWNLOAD

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy się zachwycają tym elegacia, więc zainstalowałem. Bardzo podoba mi się dodatkowe menu w którym można ustawić np. przejście do quick settings po rozwinieciu belki, gdy nie ma żadnych powiadomień (widziałem to jeszcze w bulletproof).

Jest jakaś możliwość, żeby to dograć do innego romu (np insert Coin)?

Theme jest wg mnie okropny. Paskudna kolorystyka i te kolorowe ikonki mają raczej mało wspólnego z elegnacją. Dodatkowo ilość programów (third party) jest tak wielka, że szkoda czasu na odinstalowywanie tego.

Jak dla mnie zbyt ciężkie i zbyt badziewne. Zostaję przy IC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skórke łatwo dograć nawet mają swój topic na xda w dziale dodatki. Ja zawsze wgrywam sobie net 3g ze zamiast hsdpa pokazuje mi 4G to i tak te ikonki wtedy znikaja :P polecam beats ale te drugie nie od shnizilon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest jakaś możliwość, żeby to dograć do innego romu (np insert Coin)?

Jest jako dodatek. Nazywa się RCTweaks-IC.zip. Działa, używałam.

zbyt badziewne

O ile theme i dodatki to kwestia gustu, to z powyższym twierdzeniem nie mogę się w żadnym wypadku zgodzić. Bo jeśli przez "badziewne" masz na myśli "marne", "dziadowskie" to nie wiem, na czym opierasz swój osąd. Wydajnościowo ROM'owi ciężko cokolwiek zarzucić, a wręcz działają mi wreszcie opcje z którymi na wcześniej miewałam problemy (np. przypisanie zdjęcia do kontaktu z poziomu telefonu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile theme i dodatki to kwestia gustu, to z powyższym twierdzeniem nie mogę się w żadnym wypadku zgodzić. Bo jeśli przez "badziewne" masz na myśli "marne", "dziadowskie" to nie wiem, na czym opierasz swój osąd. Wydajnościowo ROM'owi ciężko cokolwiek zarzucić, a wręcz działają mi wreszcie opcje z którymi na wcześniej miewałam problemy (np. przypisanie zdjęcia do kontaktu z poziomu telefonu).

Badziewne odnosiło się jedynie do wyglądu :) Co do samego działania romu oraz jego szybkości - nie mam nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie - chodzi naprawdę wyśmienicie. Brakowało mi jedynie htc notes, widgetu z wiadomościami (chyba genie widget) oraz clock and shortcuts, a przeszkadzało wszytsko inne ;) Chyba po prostu przyzwyczaiłem się do IC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htc notes, widgetu z wiadomościami (chyba genie widget) oraz clock and shortcuts

No że jak, skoro ja pierwsze i ostatnie mam ;/. I jak babcię kocham, tym razem nie dodałam sama :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Ja po pierwszej instalacji tez miałem problem z widgetami. Konkretnie to tych htckowych praktycznie nie miałem wcale. Nie wiem co było przyczyną. Kolejne wgranie tej samej wersji romu i już było ok. Właściwie jest nadal. Rom smiga elegancko i nie mam zamiaru go zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi