Skocz do zawartości
moni3ka

Nie mogę zsynchronizować kontaktów z Facebook

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

mam problem z synchronizacją kontaktów z FB próbowałam zainstalować starszą wersje tak jak w poradniku, który znalazłam w necie ale gdy chcę otworzyć aplikację dostaje komunikat, "aplikacja zostanie uruchomiona dopiero po aktualizacji do najnowszej wersji". Miał ktoś podobny problem i jest w stanie mi pomóc? czy faktycznie ta synchronizacja jest nie możliwa?

Pozdrawiam

Edytowane przez lasica
Poprawa tytułu, dodane tagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lasica
Napisano (edytowane)

Napisz coś więcej, bo ciężko powiedzieć co dokładnie nie działa w najnowszej wersji aplikacji Facebook. Pojawia się jakiś błąd? Nadałeś odpowiednie uprawnienia aplikacji Facebook przy instalacji i uruchomieniu?

O jakim poradniku piszesz?

Edytowane przez lasica
Dodana treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, lasica napisał:

Napisz coś więcej, bo ciężko powiedzieć co dokładnie nie działa w najnowszej wersji aplikacji Facebook. Pojawia się jakiś błąd? Nadałeś odpowiednie uprawnienia aplikacji Facebook przy instalacji i uruchomieniu?

O jakim poradniku piszesz?

W momencie kiedy uruchamia się fb pojawia się napis że aplikacja zostanie uruchomiona kiedy zostanie zaktualizowana zdjęcie w załączniku. Bez internetu to samo. Najbardziej chodzi mi o to że nie mogę zsynchronizowac kontaktów w internecie jest poradnik który zadziałał mi na xiaomi instaluje się starsza wersję fb potem synchronizacja i aktualizacja wtedy wszystko działa. Tutaj nie mam tej możliwości gdy chce zrobić synchro nie znajduje mi kontaktów.  W poprzednim HTC nie miałam takich problemów wszystko działało od razu. Facebook po aktualizacji oczywiście działa ale tych kontaktów nie ma

Screenshot_20180218-110504.png

Screenshot_20180218-110421.png

dodana zawartość

H

Screenshot_20180218-165309.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi