Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
andromira_dx

Galaxy Tab 3 7.0 3G - Jak wgrać stock rom na tym wynalazku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stałem się posiadaczem zbrickowanego Samsunga Galaxy Tab 3 7.0 w wersji z 3G (czyli T211), tablet wisi na logu samsung i tyle z jego działania. Próbowałem standardową metodę wgrywania ROM-u Odinem, ROM pobrany z Sammobile (T211XXBOK1), problem w tym że po flashu dalej nie bootuje  i miga logo. Wejście do recovery czy download przechodzi bezproblemowo, wgrałem już TWRP przez Odin-a i tyle na razie działa.

Nie mam pomysłu jak wgrać stock-owy ROM na to ustrojstwo. Nie mam informacji w jaki sposób został uszkodzony system. Kurcze, już dawno nie bawiłem się w modowanie i wgrywanie, jak na razie bezskutecznie.

Jakieś pomysły na odceglenie ? Byłbym bardzo wdzięczny za przywrócenie tego kloca do użytku.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe data, i za kolejnym razem również dalvik cache, bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Próbowałem flasha ROM-u z tym plikiem PIT, a także inny ROM, tym razem z regionu niemieckiego (T211XXBOA3) i dalej nic.

Zaczynam powątpiewać że jest to soft-brick, no cóż, w ostateczności będzie to markowa podstawka pod kubek.

Po próbie wgrania 2 custom romów kończy się tym że folder /boot jest pusty, i tablet nie bootuje. Ogólnie proces flashu systemu jest bardzo szybki, bym powiedział że podejrzanie szybki. Próbowałem Nolekat oraz InfamousTab, oba identycznie się zachowują. Wgrywałem zarówno CWM jak i TWRP, efekt ten sam. Bardzo dziwna sprawa.

Próba wgrania przez adb sideload nic nie zmienia, ale dostaję informację "trying pre-KitKat sideload method...", więc spróbuję wgrać starszy ROM Jelly Bean, nie wiem może jest coś spaprane z bootloaderem...

edit: nic to nie zmieniło, po flashu wyskakuje recovery z info że nie może zweryfikować sygnatur plików

Edytowane przez andromira_dx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi