Skocz do zawartości
Dawid Blyat

rozwiązany Po ustawieniach fabrycznych wchodzi tylko do TWRP, ponowna instalacja nie pomaga.

Rekomendowane odpowiedzi

piskorfa

A to bardzo dziwne. Zawsze się normalnie tworzy. Spróbuj zainstalować inne, nowsze / starsze TWRP na Twój telefon

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 godzin temu, piskorfa napisał:

A to bardzo dziwne. Zawsze się normalnie tworzy. Spróbuj zainstalować inne, nowsze / starsze TWRP na Twój telefon

Jak zainstalować inne twrp z poziomu twrp? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Najczęściej jest w formie pliku z rozszerzeniem .img

Dajesz Install, from Image, wskazujesz na telefonie, gdzie go zapisałes i po wybraniu twrp zapyta Cię jako co go zainstalować, boot czy recovery. Oczywiście wskazuję recovery 

Po instalacji na wszelki wypadek robisz reboot to recovery, żeby sprawdzić czy działa, a potem reboot to system i powinno działać

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, piskorfa napisał:

Najczęściej jest w formie pliku z rozszerzeniem .img

Dajesz Install, from Image, wskazujesz na telefonie, gdzie go zapisałes i po wybraniu twrp zapyta Cię jako co go zainstalować, boot czy recovery. Oczywiście wskazuję recovery 

Po instalacji na wszelki wypadek robisz reboot to recovery, żeby sprawdzić czy działa, a potem reboot to system i powinno działać

Logo lg pojawia się i znika po reboot to recovery :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Na pewno wgrałeś dobre recovery? Skąd? Teraz to już chyba tylko wejście w fastboot może pomóc i wgranie recovery z jego poziomu

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Wgrałeś jak ja proponowałem? Nie czytałeś tego, co tam napisano?

To install :
    - Copy RECOVERY.IMG in memory sd card or in root of phone storage
    - Download and install MOBILEUNCLE MTK TOOLS from here : https://www.sendspace.com/file/79t6nd
    - Execute MOBILUNCLE
    - Go to : RECOVERY UPDATE
    - Choose your recovery.img
    - Reboot Recovery

Widocznie w przypadku Twojego telefonu i tego recovery tak to musi wyglądać. Czytałeś w ogóle ten wątek czy od tak po prostu podziałałeś z poziomu TWRP?

W przeważającej ilości telefonów procedura wygląda, jak ją opisałem ale zawsze mogą się znaleźć odstępstwa

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    30 minut temu, piskorfa napisał:

Wgrałeś jak ja proponowałem? Nie czytałeś tego, co tam napisano?

Widocznie w przypadku Twojego telefonu i tego recovery tak to musi wyglądać. Czytałeś w ogóle ten wątek czy od tak po prostu podziałałeś z poziomu TWRP?

W przeważającej ilości telefonów procedura wygląda, jak ją opisałem ale zawsze mogą się znaleźć odstępstwa

Pobrałem to recovery i zainstalowałem przez "Install from image" w twrp. Chyba zjebałem jeszcze bardziej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Pomimo tego problemu z TWRP i braku możliwości wejścia do niego dalej nie możesz odpalić systemu?

Przeczytaj dokładnie temat o UNBRICK, czyli przywrócenie telefonu do stanu używalności  https://forum.xda-developers.com/lg-magna/how-to/guide-lg-magna-h502f-t3312569

dodana zawartość

Oczywiście, jak to w tytule wątku na XDA wspomniano, instrukcja dotyczy modelu LG Magna H502F

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    12 godzin temu, piskorfa napisał:

Pomimo tego problemu z TWRP i braku możliwości wejścia do niego dalej nie możesz odpalić systemu?

Przeczytaj dokładnie temat o UNBRICK, czyli przywrócenie telefonu do stanu używalności  https://forum.xda-developers.com/lg-magna/how-to/guide-lg-magna-h502f-t3312569

dodana zawartość

Oczywiście, jak to w tytule wątku na XDA wspomniano, instrukcja dotyczy modelu LG Magna H502F

No właśnie :/ wyskakuje błąd innego modelu..

@piskorfa https://lg-kdz-firmware.com/lg-h500f-firmware/237.html A jakbym stąd pobrał?

Edytowane przez Dawid Blyat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi