Skocz do zawartości
b-ski

Chciałbym się dowiedzieć czy do modelu sm-n910g można wgrać modyfikacje z n910f

Rekomendowane odpowiedzi

b-ski
    Napisano (edytowane)

Witam, czy do modelu sm-n910g można wgrywać takie same modyfikacje jak do n910f? (Telefon przewieziony z za granicy), oraz czy istnieje możliwość wgrania języka polskiego?

Pozdr.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Immorta
    doprecyzowałem temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

O ile się dobrze orientuje (mam wersję C czyli Exynos) to znakomita większość ROMów jest kompatybilna ze wszystkimi modelami Snapdragon, ale zawsze lepiej się upewnić. W wątkach na XDA przeważnie opisane jest dla jakich modeli dany ROM jest przeznaczony.

Jeśli chodzi o język to w wypadku custom ROMów trzeba patrzeć na wersję CSC, przeważnie jest to opcja do wyboru w czasie instalacji. Oznaczenie dla Polski to XEO. W wypadku stock firmware trzeba od razu pobrać odpowiedni obraz oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tumirek

Jak wersja C z exynos kompatybilna z F snapdragon ? To są dwa inne światy, próbując wgrać rom z C na F i na odwrót można uceglić telefon.

Jeżeli w wątku z romem autor wrzuca informacje że będzie śmigać na F/G to będzie działać głównie chodzi o kernel, aby to jakoś ogarnął. Język polski będziesz miał, jest wybieralny po instalacji romu i pierwszym uruchomieniu, zresztą też to zależy jaki rom wybierzesz, te bazujące na "Normie" chyba nie mają, używałem ponad pół roku temu to jeszcze nie było, głównie porty z N7. Jak chcesz mieć język polski, to jest jeszcze jedna opcja, aplikacje "locale" która wrzuca język jaki chcesz na system tak w 95%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, tumirek napisał:

Jak wersja C z exynos kompatybilna z F snapdragon ? To są dwa inne światy, próbując wgrać rom z C na F i na odwrót można uceglić telefon.

Kolega chyba nie do końca zrozumiał albo ja za mało klarownie napisałem - "znakomita większość ROMów jest kompatybilna ze wszystkimi modelami Snapdragon", było odpowiedzią na zadane pytanie o wersję G i F. Wersję C wspomniałem w ( ), aby zaznaczyć fragment "O ile dobrze się orientuje". Jeśli wprowadziłem kogoś w błąd to najmocniej przepraszam.

Wybór języka jest uzależniony właśnie od wersji CSC (Consumer Software Customization), ale jak wspomniał @tumirek, faktycznie można skorzystać również z apki "Locale", która rozwiąże temat języka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi