Skocz do zawartości
Wojciech Kwietniewski

Zniekształcony dźwięk z aplikacji przy nagrywaniu ekranu. W niektórych jest ok. Jak rozwiązać problem?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć!

Mam problem, chciałem nagrywać wewnętrzne audio aplikacji jednocześnie chcąc nagrywać obraz z telefonu. Niestety jednak  nowa polityka androida nie pozwala nagrywać wewnętrznego audio. Da się to poprzez zrootwanie telefonu i korzystanie z odpowiednich aplikacji. Tak też zrobiłem, zrootwałem swoja sony xperie aqua m4 ( android 5.0) i pobrałem aplikacje scr screen recorder pro ( próbowałem też z i nnymi aplikacjami np rec me) . Problem polega na tym, że gdy nagrywam dźwięk z jednych gier wszystko gra, a z innych, dźwięk jest znikształcony i zniszczony, cos jakby byl kilkakrotnie spowolniony. Spróbowałem tego samego na moim starszym i gorszym telefonie ( QUANTUM_450 z androidem 4.2.2)  i o dziwo tu wszystko działa. Jakieś sugestie? Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Edytowane przez Lysolus
Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

@Wojciech Kwietniewski Napisz w przykładach na jakich grach to występuje i na jakich nie wystepuje. Możliwe, że te gry są wymagające i nagrywanie ekranu z dźwiękiem robi wtedy takie babole. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dnia 21.02.2018 o 23:23, Lysolus napisał:

Napisz w przykładach na jakich grach to występuje i na jakich nie wystepuje [...] 

slinet age, father and son,  witch's isle, świt diabła-Zarya - 1.  Na tym słabym i starym Quantum 450  świt diabła-Zarya - 1 chodziła bez problemu.

Edytowane przez _tommy_
Poprawienie czytelności posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

@Wojciech Kwietniewski No rzeczywiście nie są to wymagające gry więc wszystko powinno być ok. Próbowałeś może przywrócić telefon do ustawień fabrycznych? Albo wgranie starszego softu i sprawdzenie na nim. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Dnia 23.02.2018 o 11:32, Lysolus napisał:

@Wojciech Kwietniewski Próbowałeś może przywrócić telefon do ustawień fabrycznych? Albo wgranie starszego softu i sprawdzenie na nim. 

Spróbowałem przewrócenia do ustawień fabrycznych, ale to też nic nie daje. wystarczy nawet , że ten program jest w "gotowości do nagrywania" z opcją nagrywania wewnętrznego dźwięku  żeby dźwięk się psuł.

Edytowane przez _tommy_
Skrócenie cytatu - było pytanie na które jest odpowiedź - wystarczy tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi