Skocz do zawartości
grzegorz25312

Odzyskanie danych z uszkodzonej motoroli x play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, mam spory problem. Mianowicie telefon mi upadł, pękło szkło - dotyk przestał działać, i dodatkowo wylał bądź uszkodził się ekran. W każdym razie nie jestem w stanie zobaczyć czegokolwiek ani zrobić na telefonie. Moje pytanie jest takie, czy jest możliwość(jeśli tak to w jaki sposób?) podłączyć telefon do kompa i zobaczyć pliki bo jak wiecie w normalnych warunkach trzeba przełączyć z trybu ładowanie na przesyłanie plików a teraz nie jest to możliwe . Bardzo zależy mi na danych, zdjęciach itp, które znajdują się w telefonie, a nie chce go już naprawiać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Musiałbyś mieć:

Debugowanie włączone, root przyznany dla adb i kiedyś(wcześniej) używać adb shell na moto.

Zostaje ci:

Specjalistyczna firma, która odzyska dane(wyjmie kość pamięci) lub wymiana ekranu(używka).

Ktoš ostatnio wymieniał na nowy w cdti <300.

@grzegorz25312

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 minuty temu, dzidexx napisał:

Musiałbyś mieć:

Debugowanie włączone, root przyznany dla adb i kiedyś(wcześniej) używać adb shell na moto.

Zostaje ci:

Specjalistyczna firma, która odzyska dane(wyjmie kość pamięci) lub wymiana ekranu(używka).

Ktoš ostatnio wymieniał na nowy w cdti <300.

@grzegorz25312

Mam w domu drugą moto x play, ze sprawnym ekranem ale nie sprawnym aparatem i głośnikiem, czy jest możliwość rozłożenia telefonu i przełożenia wyświetlacza wraz z ekranem dotykowym ? Mniej więcej wiem jak przebiega wymiana i jak to zrobić, jednak mam wątpliwość czy można przełożyć z jednego telefonu do drugiego cały ekran(czy potrzebny jakis specjalny klej itp. )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Nie mam pojęcia, pooglądaj filmy:

https://www.google.pl/search?q=moto+x+play+screen+replacement&prmd=vsin&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwiBqY2szrfZAhWLDSwKHXSFDosQ_AUIESgB&biw=1056&bih=660

W innym wątku zacząłem ci odpowiadać:

Wgranie twrp do moto wymaga odblokowania bootloadera.

Odblokowanie BL czyści wszystkie dane.

Nie można tego u ciebie przeprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi