Skocz do zawartości
piskorfa

Promocje gier i aplikacji - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

_tommy_

@piskorfa bardzo się czepiasz szczegółów. Skoro jest napisane XX% off to logiczne że tyle jest mniej do zapłaty... Wiem, że można byłoby doprecyzować temat, że kolega @tricolor mógłby zadbać o podział na Aplikacje i Gry aby było czytelniej ale można było nie ciągnąć tematu w wątku głownym a założyc oddzielny do dyskusji.

Tyle ode mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Posty są już w odpowiednim miejscu. A zasady tamtego tematu nie ja wymyśliłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@_tommy_  fajnie, że tricolor  dzięli się, tym o czym wie, fajnie, że wszyscy się dzielą, ale uważam, że warto to robić albo porządnie, w uporządkowany sposób, albo wcale.

osobiście, jak napisałem wcześniej, inne posty są dla mnie czytelne w powiadomieniach i wchodze na forum, a u kolegi: tricolor, kolejny z resztą raz, ominąłem jako spam, bo nawalone wszystko w jednym miejscu, z resztą już w zeszłym roku byłą dysksuja o jego sposobie wrzucania linków i braku informacji i to samo tłumaczenie, że cen w PLN nie zna, ale imo lepiej w funtach podać, niż w ogóle, myślę, że  @piskorfa napisał to o czym niejedna osoba pomyslała.

poza tym jako Mod, sam wiesz, że pewne zasady są po to wymyślone by zachować i pewien porządek i pewien poziom pisania/wstawiania.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

@DarkMind owszem, kolega tricolor zrobił zamieszanie i prawda, jako moderator razi mnie to ale z drugiej strony mam w miare czytelne info. Podział jest wskazany nie mniej jako zwykły użytkownik tego podforum nie mam wpływu na to jak się tu udostępnia tego typu informacje ;)

Jeśli wg Ciebie jest to nieczytelne zgłoście to do @adagio który opiekuje się działem, lub któremuś z globalnych bo ja jestem za cienki :P

Edytowane przez _tommy_
    korekta wpisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakos wybitnie mi to nie przeszkadza, w sumie po prostu igrnoruję takie posty, faktycznie nie jestem tutaj porządkowym :)

uważam, że @piskorfa  wyraził swoją opinię i ja się zgadzam, z resztą w przypadku tricolor , nie pierwszy raz to się dzieje ;) mógłby to robić lepiej/porządniej, a jak inni korzystają też dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kilka razy próbowałem poruszyć temat, ale posty były usuwane..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tricolor

Myślę że nie zostaje mi nic innego jak tylko założyć jakieś lewe konto z Polski i podawać ceny w złotówkach.
    Postaram się to zrobić w najbliższym czasie, a na razie będę podawał tylko darmowe promocje.
    Zgadzam się ze wszystkimi, trzeba się dostosować do regulaminu.
    Myślę że temat można zamknąć.

Sent from my 402SH using Tapatalk

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan
    7 godzin temu, the_naturat_com napisał:

Ja kilka razy próbowałem poruszyć temat, ale posty były usuwane..

Dlatego wydzieliłem do nowego wątku, tutaj nie będą usuwane :) 

Poza tym co do regulaminu i wzoru z pierwszego posta wątku o promocjach - jeśli dojdziecie do porozumienia, chcielibyście coś zmienić, to przecież nie ma problemu - to nie tak, że regulamin musi pozostać niezmienny od 2012 roku. Jedno słowo i będziemy działać. 

/ @piskorfa Ja też nie mogę zmienić linku, występuje jakiś błąd. Postaram się jakoś to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Mi tam zasady z wątku promocyjnego pasują. Nie mam nic do nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Powiem tak, osobiście nie przeszkadzają mi wpisy kolegi @tricolor, zresztą sam skorzystałem już kilka razy z jego podlinkowanych aplikacji i nie żałuję. Zgadzam sie z podziałem na aplikacje i gry, ale nie widzę sensu podawania waluty. Nie wiem ja u Was, u mnie pokazuje się w złotówkach. Poza tym wpis np. 60% OFF jasno pokazuje ile mniej jest do zapłaty. Ok, regulamin regulaminem... Wg mnie ważna jest czytelność wpisu.

Oczywiście rozumiem zażalenia.

Wg mnie opcja z pisaniem o aplikacjach wg schematu:

Nazwa aplikacji dostępowej:
    Nazwa gry/aplikacji:
    Link do aplikacji:
    Cena promocyjna:
    Okres promocji: (jeśli nie znamy wstawiamy "brak danych")

który zresztą jest w pierwszym poście jest zrozumiały i akceptowalny i w sumie tak powinny wyglądać posty aby ponownie nie wracać do tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi