Skocz do zawartości
mojeimie mojenazwisko

Szybkie ładowanie działa tylko przy ładowarce samochodowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od jakiegoś czasu problem z szybkim ładowaniem... Działa tylko ono jak ładuje telefon w samochodzie, gdy chcę go ładować standardowo przy gniazdku czy komputerze to jest napis WOLNE ładowanie i to ładowanie trwa nawet kilka godzin... Teraz, gdy padł mi telefon do 0% i się wyłączył, podłączając go pod gniazdko cały czas jest 0%. Dopiero gdy podłączyłem go w samochodzie zaczęło coś ładować. Próbowałem już różne wtyczki, kabla nie zmieniałem (ten sam kabel ładuje szybkim ładowaniem w aucie) Macie jakieś pomysły?

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie napisałeś na jakim romie to występuje i poza tym nie powinno się doprowadzać do rozładowania baterii do 0% bo skraca to żywot baterii,kolega tak rozładował telefon samsunga parę razy i praktycznie kilku miesięczny telefon wymagał wymiany baterii.Ja osobiście mam ustawiony alarm na 10% i staram się wtedy ładować a jak nie mogę to zawsze mam power bank jak nie ma gdzie się podpiąć do sieci.Przypuszczam że jeszcze kilka takich twoich rozładowań do 0% i będziesz musiał pomyśleć o wymianie baterii.Nie wiem jakiej ty używasz ładowarki ale ja na mojej którą dostałem wraz z telefonem ładuję do 2 godzin(może krócej).W nowych romach Oreo występował problem z ładowaniem offline ale już został rozwiązany.Ja podłączając telefon pod laptop mam taką informację że jest wolne ładowanie ale to tylko po podłączeniu do laptopa.Możesz zainstalować Ampere która pokazuje jakim prądem jest ładowny telefon i AccuBattery która pokazuje kondycję bateri,jej zużycie i faktyczną pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi