Skocz do zawartości
Gość camdell

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Rekomendowane odpowiedzi

mik99

Ja dzisiaj zamówiłem S9+ tak jak poprzedniego S8+ w Euro. Jakoś ostatnio u nich kupuję a S8 idzie na sprzedaż. Zobaczymy kiedy telefon będzie do odbioru. Tradycyjnie kupiłem wersję Black.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Realt

Miałem zmienić One M8 na U11+ ale wyjątkowo sprzęt Samsunga mi jakoś bardziej odpowiada, zwłaszcza nowy aparat ponieważ jest to moje jedyne urządzenie, które robi zdjęcia ;). Ale wracając do tematu, orientuje się ktoś czy będzie w przedsprzedaży wersja Titanium Grey S9+?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lycone

Przeliczyłem sobie to i po sprzedaniu S7E realna dopłata za S9+ wyjdzie mnie tylko ~1600 zł. Dostaję za to nowy telefon z 3 letnią gwarancją. Szkoda, że nie ma jeszcze ochrony wyświetlacza, ale z drugiej strony nigdy mi się jeszcze żaden nie zbił. Zamówiłem już sztukę dla siebie. Mam jeszcze trochę czasu na rezygnację jak by wpadło coś lepszego w między czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wytrzymałem i zamówiłem nową S9+ Coral Blue :) Wydanie 3999zł trochę boli, ale będzie zwrot za S7 Edge+ 400zł od Samsunga. Fajnie bo już 8 marca telefon powinien mieć. Kupiłem przez sklep Samsunga, myślę że to jest bezpieczna opcja. Kolejny mój smartfon to S11 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

W Media Expert można nawet pobawic sie serią s9. Miałem ja w garsci.^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde
    Przeliczyłem sobie to i po sprzedaniu S7E realna dopłata za S9+ wyjdzie mnie tylko ~1600 zł. Dostaję za to nowy telefon z 3 letnią gwarancją. Szkoda, że nie ma jeszcze ochrony wyświetlacza, ale z drugiej strony nigdy mi się jeszcze żaden nie zbił. Zamówiłem już sztukę dla siebie. Mam jeszcze trochę czasu na rezygnację jak by wpadło coś lepszego w między czasie.
    W jaki sposób dopłatą wyniesie Cię tylko 1600 zł? Udało się Tobie tak dobrze sprzedać S7E?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lycone
    W jaki sposób dopłatą wyniesie Cię tylko 1600 zł? Udało się Tobie tak dobrze sprzedać S7E?
    Za swojego S7E dałem 2200 zł. Mogę go teraz sprzedać za 1130 lub nawet 1230 zł, bo jest w idealnym stanie wg. mnie. Do tego 400 zł bonusu. Wychodzi mi 1530/1630 zł, czyli lpiej niż na Allegro Kupuję S9+ za 4000 zł - 1630 zł za S7E = 2370 zł, z tym, że biorę telefon na FV, więc netto wyjdzie mnie tylko ~3250 zł (po odliczeniu podatku dochodowego nawet 2630 zł). Od tej kwoty odejmuje 1530/1630 zł i zostaje ~1000/1100 zł, więc realny koszt wymiany S7E na S9+ to ~1600 zł uwzględniając utratę wartości obecnego telefonu (2200-1530/1630 = 400/500 zł).

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    co masz na myśli dokładnie?
    Jak masz jakiś stary nieużywany telefon to sprzedajesz go za złotówkę, mi tak wycenili htc sensation xe z niedziałająca baterią kod od samsunga zwiększy wartość o 400zł. Jak się wam walają po domu stare nieużywane wraki to zawsze to 400 do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pernia
    6 minut temu, adtech84 napisał:

Jak masz jakiś stary nieużywany telefon to sprzedajesz go za złotówkę, mi tak wycenili htc sensation xe z niedziałająca baterią kod od samsunga zwiększy wartość o 400zł. Jak się wam walają po domu stare nieużywane wraki to zawsze to 400 do przodu.

Dzięki, własnie o zdobycie tego kodu mi chodzi :)

Chodzi mi po głowie wymiana S7 na S8, byłaby względnie opłacalna gdybym do tej siódemki dostał 400zł dopłaty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślisz, że ktoś ci da kod warty 400 zł? Chyba, że jakiś nowobogacz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi