Skocz do zawartości
Gość camdell

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Rekomendowane odpowiedzi

Pernia
    8 minut temu, Anubis93 napisał:

Myślisz, że ktoś ci da kod warty 400 zł? Chyba, że jakiś nowobogacz?

sądzę, że jest taka opcja, może akurat nie na tym forum. Raczej nie wszyscy wymieniają stary telefon oddając, ktoś napewno będzie po prostu kupował jako nowy, niespecjalnie się interesując ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Ta wycena na stronie się zmienia. Wczoraj miałem 1300zl za S7E a dziś przy takich samych zaznaczonych opcjach jest 1233zł.

Sprzedać można dopiero po otrzymaniu nowego urządzenia, ciekawe jak do tej pory spadnie wartość starego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pernia
    20 minut temu, horde napisał:

Ta wycena na stronie się zmienia. Wczoraj miałem 1300zl za S7E a dziś przy takich samych zaznaczonych opcjach jest 1233zł.

Sprzedać można dopiero po otrzymaniu nowego urządzenia, ciekawe jak do tej pory spadnie wartość starego.

fakt. 

Za mojego S7 wczoraj oferowano 890zł, dziś przy tych samych opcjach jest to 763.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy takim tempie spadków to 8 marca będziesz musiał im 300 zł dopłacić za to, by go wzięli :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lycone

Jak dostanę 1500 zł za swojego S7E to będzie ok. Jak przez te parę dni stanieje do 1000 zł z bonusem to się zdenerwuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPit
    [mention=49955]horde[/mention]

No tak poniżej, zgadza się, prawie się zgadza, bo dla przykładu dla przenoszących numer tak jak w moim przypadku:

telefon za 399 zł. + abonament za ratą 202,99 x 24 miesiące = 5271 zł.
    telefon za 799 zł. + abonament z ratą 4200 x 24 miesiące = 4999 zł.
    telefon za 898,99 + abonament z ratą 1168,99 x 24 miesiące = 4955 zł.

Gratis dają 3 miesiące, ale tylko sam abonament, bo rata zostaje na 24 miesiące, co daje przez te 3 miesiące śmieszną oszczędność...

Obdzwoniłem dziś wszystkich operatorów i rozpisałem wszystko na kartce.. liczę dostać ok. 1600 zł. za swojego S7 egde i tyle samo mniej więcej dam w T-Mobile za telefon + abonament..

I jaka w tym opłacalność? Abo 160zł i telefon za 1600zł?!
    To nie lepiej kupić teraz w przedsprzedaży, sprzedać S7Edge za 1600zł, S9+ wziąć na raty spłacisz większą pierwszą ratę w wysokości 1600zł i zostanie Ci 2399zl na 24msc to nawet z ofertą na kartę za 25zl wyjdzie taniej niż w T-Mobile, Orange czy Plusie. W dodatku widziałem raty 0%.

Wysłane z OnePlus5T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

To co wyliczyłeś to tylko niewielka różnica. Kolega ma 4 miesiące gratisowe, czyli w trakcie abonament który zapłaci miesięcznie wyjdzie ok 130 zł a nie 160 zł.
    Więc 125 zł a 130 zł to nie tak wiele, poza tym kwestia jakie to abonamenty i trochę większe formalności przy samym braniu sprzętu na raty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk
    23 godziny temu, iPit napisał:

I jaka w tym opłacalność? Abo 160zł i telefon za 1600zł?!
    To nie lepiej kupić teraz w przedsprzedaży, sprzedać S7Edge za 1600zł, S9+ wziąć na raty spłacisz większą pierwszą ratę w wysokości 1600zł i zostanie Ci 2399zl na 24msc to nawet z ofertą na kartę za 25zl wyjdzie taniej niż w T-Mobile, Orange czy Plusie. W dodatku widziałem raty 0%.

Wysłane z OnePlus5T

Taka, że 20 miesięcy x 160 zł + 1669 = 4869

To tak jakby kupić telefon za 3999 zł. i mieć przez dwa lata abonament ok. 35 zł.

Każdy kombinuje jak komu pasuje... w moim przypadku przenoszę numer ojca do T-Mobile i część abonamentu będzie mi oddawał.. 

dodana zawartość

Na android.com.pl ukazał się fajny artykuł porównawczy:

"Galaxy S9 i S9+ na abonament – sprawdzamy, który operator ma najlepszą ofertę"

I tak jak pisałem wcześniej T-Mobile ma najlepszą ofertę na abonament z telefonem..
    https://android.com.pl/artykuly/111712-galaxy-s9-s9-plus-oferty-operatorow-abonament-porownanie/

Tapnięte z G935F

Edytowane przez jarmk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudus8

Ja jednak zostaje przy S8+.
    Poczekam co przyniesie rynek, coraz bardziej chodzi mi po głowie OnePlus- możesz poczekamy do premiery 6.
    Pozdrawiam

wysłane z Galaktyki ósmej z plusem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arus082

Lepiej to poczekać do kwietnia i zakupić od osób przedłużających umowy w Play lub Orange i wtedy kupić 200-300 zł taniej moim zdaniem.

dodana zawartość

Bo nie sądzę, że warto tyle dopłacać w stosunku do S8+ tylko za trochę lepszy aparat, procesor i czytnik w lepszym miejscu (chociaż w S8+ był dla mnie bardzo wygodny)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi