Skocz do zawartości
Gość camdell

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Rekomendowane odpowiedzi

horde

Ja też z każdym kolejnym dniem zaczynam coraz bardziej racjonalnie myśleć :)

W sumie S9+ nie ma niczego co zmieniłoby sposób użytkowania, znacząca poprawiło komfort użytkowania itp. w stosunku do

S7E. Na początku pewnie będzie radość z nowego sprzętu, ale po chwili będzie to samo co na S7E. Przy tym kasa przesadzona.

Też zaczynam skłaniać się ku innym rozwiązaniom jak OnePlus, ZenFone może coś Xiaomi. Poczekam, poczytam recenzje, czy nie wyjdą jakieś babole, zobaczymy.

Chyba, że ktoś ma takie argumenty, że mnie przekonają do szaleństwa zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zmieniam telefon co druga generację. Teraz mam s7e to zmieniam na s9plus. Kolejnym telefonem będzie s11. Co generację nie opłaca się zmieniać telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Mam podobne podejście. Dwa lata minęły, więc można (ale nie trzeba) zmienić sprzęt. Tyle, że tym razem zmieniam z Edge (większy brat) na zwykłą S9 (mniejszy brat). Czy się opłacało? Czas pokaże.
    Tutaj widzę jednak większość bierze "plusy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Ja również zamówiłem S9+ w kolorze czarnym.

Tapnięte z G935F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

@cholek3 Większość bierze "+" bo przy wymianie więcej odczuwalnych zmian, dodatkowa pamięć, podwójny aparat, a przy tym znacząco nie obniżona wielkość baterii. Przy S9 mniej odczuwalnych zmian, może lepszy aparat i wygląd w stosunku do S7E.

Też jak bym brał to większą wersje.

Ja zmieniałem co roku telefon, S7E jako jedyny jest ze mną dłużej bo niecałe 2 lata.

Tylko, że kiedyś telefony były w granicy 2-3 tys, a teraz cena w okolicy 4tys i rosną, a zmian za tą kwotę jak na lekarstwo, bardziej chyba marketing. Oczywiście jak dla kogoś to nieodczuwalny wydatek to pewnie, że warto.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@horde
    No to jest ten ból. Cenią się i to z roku na rok coraz bardziej niestety.
    Mi już nie tyle chodzi o ten ram, czy nawet podwójny aparat (który tak na dobrą metę nie wiadomo, czy będzie dawał różnicę w jakości zdjęć pomiędzy S9 a S9+ - dla zwykłego śmiertelnika). 5.5" w edge był akurat. W S9 ekran jest większy, ale przez zmianę proporcji oraz mniejszy stosunek ekranu do całościowej powierzchni telefonu sprawi (mam nadzieję), że telefon będzie się użytkowało identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Dzisiaj zostałem mile zaskoczony przez syna bo kupił sobie s9, a mnie s9+:oo:

Dostawa 08.03.2018 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Ehhh, szkoda, że mój ma dopiero 4 latka.

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamówiłem S9+ w Euro i 8 marca będę miał. Teraz mam S7e prawie dwa lata i nadszedł czas na zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje się ktoś kiedy będą ogólnodostępne w salonach sieci Plus? Dzwonie piszę nikt nic nie wie...zamówienia przedsprzedażowego w salonie zrobić się nie da a oferta przez internet jest zdecydowanie gorsza od tej, którą oferuje mi bezpośredni sprzedawca :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi