Skocz do zawartości
Lavidaesbella

Skuteczna blokada sms Huawei P9 i P9 light

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

zakładam nowy wątek ponieważ nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, a jeżeli taki temat  już był i źle szukałam przepraszam jestem blondynką :fuckthisshit: Proszę o pomoc, przeszukałam w gogle testowałam kilka aplikacji i  żadna z nie działa skutecznie dlatego postanowiłam napisać tutaj. Mam Huawei P9 i P9 lite, na oba numery jestem nękana obraźliwymi smsami  ( od 4 lat) przez osobę niezrównoważoną psychicznie ( Policja nie pomogła tj.sprawy o nękanie  ta osoba robi to nadal). Nie działają aplikacje polecane w necie  ze sklepu play ,smsy i tak przychodzą do innego folderu. Szukam SKUTECZNEGO  sposobu blokady smsów ( połączenia przychodące są skutecznie zablokowane) tak by w ogóle nie przychodziły:ayfkm:

Edytowane przez Lavidaesbella

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hawei P9 i P9 Lite mają opcję ochrony przed nękaniem - można numer dodać do czarnej listy dla połączeń oraz dla SMSów, żadne dodatkowe aplikacje nie są potrzebne. Ale jak to u Ciebie nie działa no to jest jeszcze jedna skuteczna metoda - blokada numeru po stronie operatora :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na SMS trzeba chyba słowa kluczowe wprowadzić, tak mi się zdaje. Póki co, sms nie blokowałem, to dokładnie nie wiem, ale w ustawieniach jest coś o słowach kluczowych.

SM-J500FN + Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, SirBeherit napisał:

Hawei P9 i P9 Lite mają opcję ochrony przed nękaniem - można numer dodać do czarnej listy dla połączeń oraz dla SMSów, żadne dodatkowe aplikacje nie są potrzebne. Ale jak to u Ciebie nie działa no to jest jeszcze jedna skuteczna metoda - blokada numeru po stronie operatora :)

Dziękuję bardzo za odpowiedź, dodałam nr do czarnej listy połączenia blokuje, smsy przychodzą do innego folderu i je widzę :(  Podobno Play nie blokuje numerów nie wiem jak to zrobić ewentulanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmień numer :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, SirBeherit napisał:

Zmień numer :)

Niestety nic nie da, ponieważ mój nr jest dostępny publicznie z uwagi na fakt że prowadzę firmę :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem jak działa blokada numerów w P9 Lite i sądzę że ta wbudowana funkcjonalność powinna Ci wystarczyć - wystarczy tylko jak w jej ustawieniach zaznaczysz, aby nie dostawać żadnych powiadomień. Wówczas każde połączenie i SMS poleci w kosmos, nie będziesz tego widzieć.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję! A mógłby Pan wytłumaczyć blondynce ;)  gdzie dokładnie w ustawieniach  zaznaczyć  te powiadomienia?  Tzn. w których czy ustawieniach telefonu, połączeń czy smsów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziękuję! A mógłby Pan wytłumaczyć blondynce   gdzie dokładnie w ustawieniach  zaznaczyć  te powiadomienia?  Tzn. w których czy ustawieniach telefonu, połączeń czy smsów
Trzeba wejść po prostu w aplikację do dzwonienia i przejść przez kroki wskazane na zrzutach. Do czarnej listy dodaje się również z poziomu tej aplikacji lub aplikacji SMS wybierając pozycję przez długie przytrzymanie i wybranie opcji dodania do czarnej listy.649d5b4097cba8582591a69ae5872e5d.jpg04355e1ad5c4bcb664661f8970afe68e.jpge4b13e1fac4052c4375046219763b081.jpg019ba3ac13a48b9fb96158fb39e3d658.jpg
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, SirBeherit napisał:

Trzeba wejść po prostu w aplikację do dzwonienia i przejść przez kroki wskazane na zrzutach. Do czarnej listy dodaje się również z poziomu tej aplikacji lub aplikacji SMS wybierając pozycję przez długie przytrzymanie i wybranie opcji dodania do czarnej listy.649d5b4097cba8582591a69ae5872e5d.jpg04355e1ad5c4bcb664661f8970afe68e.jpge4b13e1fac4052c4375046219763b081.jpg019ba3ac13a48b9fb96158fb39e3d658.jpg

Serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! :) zaraz to ustawię i mam nadzieję  że pomoże, pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi