Skocz do zawartości
Paweł Dembski

Huawei P9 lite (2017) vs Samsung Galaxy J5 (2017) vs Moto G5s vs Nokia 6

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Mam pytanie odnośnie tych telefonów które wymieniłem w tytule. Sprawa wygląda następująco mam obecnie Redmi 3s z 3gb RAM i jego płynność jak mnie zadowala. Jednakże, aparat już nie. I tutaj mam dylemat, który z tych telefonów zachowa płynność mojego Xiaomi jednocześnie robiąc najładniejsze fotki? Naturalnym wyborem byłby samsung, ale ma 2gb ram i nie wiem czy to wystarczy, nokie to dla mnie niewiadoma pod względem foto jak i wydajności, Motorola na papierze jest spoko, ale te pasy startowe troszkę odstraszają mimo wszystko, a o huawei opinie są po prostu różne. Fajnie jakby telefon miał Quickcharge i NFC, ale to byłyby tylko miłe dodatki. Podsumowując szukam telefonu płynnego z jak najlepszym aparatem ekranem porównywalnym do Xiaomi i dostępnym w abo o czym nie wspominałem wcześniej. 

P.S. Co myślicie o abonamencie w redbull mobile? Warto się w to pakować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

J5 2017 ma 2/16 GB, więc odpada na przebiegach, to za mało w dzisiejszych czasach.

Nokia 6 to przeciętniak z czystym Androidem, nic ciekawego.

Huawei P9 lite (2017) i Moto G5s skupiłbym się na wyborze między tymi dwoma, choć ciężko wybrać zwycięzcę, wydanościowo lepszy wydaje mi się P9 Lite, pod względem aparatu Motorolka.

A czemu do wyboru masz tylko te z tematu? NIc innego nie wchodzi w grę? To propozycje od operatora sieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi