Skocz do zawartości
Rosa Mariposa

Jak odblokować telefon bez przycisku power

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem z odblokowywaniem mojej xperii e4, gdyz zupelnie przestal mi dzialac przycisk power. Przypuszczam, ze to skutek tego ze telefon czesto mi spadal na ziemie. Znalazlam apke do odblokowywania telefonu za pomoca przycisku glosnisci, ale ona bardzo obciaza mi baterie i czasem tez nie dziala. Poradzcie czy istnieje jakis inny sposob czy apka, ktora nie obciążałaby tak bardzo baterii. Do naprawy nie chce go oddawac, niedawno juz wymienialam mu baterię i nie chce znow do niego doplacac :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

@Rosa Mariposa Najszybciej byłoby zajrzeć do środka i sprawdzić, co się z tym przyciskiem stało.

Podaj nazwę apki, którą aktualnie używasz do wybudziania, żeby nie podpowiadać Ci tego samego.

Którą masz wersję Androida w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chlopak rozbieral mi telefon i nie bylo widac zeby cos sie z tym przyciskiem stalo, poza tym ze juz wczesniej mi sie zacinal, a teraz juz w ogole nie dziala. Mam apke Volume Unlock i wlasnie gdy mam wlaczone odblokowywanie przyciskiem glosnosci to przez pare godzin nieuzywania telefonu bateria spada nawet o 20%, a bez niej spadlaby najwyzej o 2%. Odblokowywanie czujnikiem tez bardzo obciaza baterie, więc juz nie wiem co robić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

W sklepie jest mnóstwo aplikacji pod nazwą volume unlock https://play.google.com/store/search?q=volume unlock&c=apps

Przetestuj i sprawdź, która jest mniej prądożerna. Ja nie mam problemu z przyciskiem Power więc mi to zbędne. Może jeszcze ktoś z podobnym problemem wskaże coś dobrego.

Swoją drogą zalecam wycieczkę do jakiegokolwiek serwisu i sprawdzenie, czy da się to naprawić w niedużej kwocie.

Zaoszczędzisz nerwów i wydatków na nowe baterie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi