Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
rakers

Nokia 7+ w programie androidone. Wrażenia, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

rakers
    Napisano (edytowane)

Jak się Wam podoba i jak go ocenianie po targach?. Mnie bardziej zainteresował niż s9. Fajny średniak się zapowiada.

Cenowo ma kosztować około 400 euro. Jest to trochę za duzo ale cena pewnie spadnie szybko. Zapowiada się nieźle. Ciekawe jaka jest jakość ekranu IPS ( jasność na dworze).

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gorbi13

Jak wejdzie do sprzedaży to zobaczymy jaki on wspaniały. Te całe HMD zaczyna pędzić z tymi modelami jak niegdyś szajsung albo LG. W tych całych przygotowaniach do MWC zapomnieli dopracować Oreo Stable na modele z 2017. Żeby się przypadkiem nie zachłysneli swoją zaje......

Wysłane z mojego TA-1033 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Moim zdaniem to taki tańszy Pixel 2 Xl. Nokia idzie w stronę dawnych Nexusów. Zapowiada się świetnie. Brakuje mi tylko ip67.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Ekran przesądzi o klasie urządzenia. Jak będzie ciemny to korzystanie z niego na dworze, na codzienne będzie męczące. Nokia montuje raczej jasne IPS. Zobaczymy. Na pewno jestem ciekawszy tego sprzętu niż s9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie wszystko zależy od jakości aparatu. Widziałem już jakieś zdjęcia i wstępnie może być nieźle, ale jednak nie na poziomie S7 (mam). Będę się bił z myślami, bo z jednej strony aparat, a z drugiej strony czysty Android. Nakładka Samsunga mnie trochę denerwuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Pierwsze przecieki z cennika w pl. 1699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam wszystkie informacje jakie tylko znajdę o tej Nokii. Podobno w menu ostatnich aplikacji są jakieś przycinki, lagi. Gdyby posiadacz tego modelu sprawdził jak to działa, byłbym zobowiązany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Klatki są na wszystkich urządzeniach z Androidem bez względu na hardware. Nawet OnePlus klatkuje na sklepie. Taki urok i cecha tego systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sklepie to się zgodzę, ale w menu ostatnich aplikacji mi na S7 nie laguje przy przechodzeniu do innej aplikacji. Podobno ta Nokia tak, a że jestem nią bardzo zainteresowany i nie lubię przycięć to robię wywiad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi