Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
rakers

Nokia 7+ w programie androidone. Wrażenia, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

rakers

6 u mnie zawsze standard. Długość baterii to nie tylko sieć. To tez parametryzacja sieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka fotka z dzisiaj :)

Z telefonu jestem bardzo zadowolony. Nie korzystam z niego dużo w ciągu dnia (kilka połączeń telefonicznych, od czasu do czasu internet), mam wyłączone większość powiadomień, bo mnie denerwują i wolę sprawdzić ręcznie jak mam taką potrzebę. Wszystkie aplikacje w tle wyłączone i bateria potrafi trzy dni wytrzymać.

IMG_20181013_221017.jpg

Edytowane przez pawel2208

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą jest jakiś googlowy czytnik kodów QR czy trzeba sobie ściągnąć że sklepu? Tak patrzę tam i większość jakieś chińskie/wietnamskie z poronionymi uprawnieniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Klamm

Czołem

Założyłem własnie konto po to by spytać jak tak nokia się sprawuję? - po dłuzszym czasie od premiery powinno juz być wiadomo
    Szukam jakiegoś telefonu i ta nokia mnie zainteresowała (druga w kolejce jest motka g6 plus)
    Kwestie które mnie interesują w tej słuchawce:

- jak z jasnością ekranu? w sensie czy da się przezyc ze nie za jasny

-czy wystąpiły u kogoś zawieszki ekranu, o których piszą w internetach? - w sensie freeze ekranu

-jak tylni aparat?

-jak wifi, lte, gps?

-jak z baterią (szczegolnie po apgrejdzie do pie)?

Będę wdzięczny za odpowiedzi

Edytowane przez Klamm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chelsey

Jasność maksymalna i minimalna dla mnie są w porządku, natomiast mam zastrzeżenia co do działania automatycznej jasności (raz jest za słabo, raz za mocno, słabo to działa). 

W kwestii zawieszek u mnie nie występują.

Aparat tylni na pewno można znaleźć lepszy za te pieniądze, w dzień jest w porządku. Im ciemniej tym coraz gorzej. 

LTE, GPS u mnie super. Z wifi wiele osób ma podobno problemy (samo się rozłącza, nagle net przestaje działać), natomiast ja w tej kwestii się nie wypowiem, gdyż używam praktycznie tylko LTE, nawet w domu. 

Bateria jest bardzo porządna. Intensywnie użytkuję telefon i jeden pełny dzień zawsze wytrzyma wyłącznie na LTE. Różnić między Oreo a Pie w czasie pracy nie zauważyłem, mimo włączenia tego inteligentnego zarządzania energią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi