Skocz do zawartości
croolick

Jaki zestaw głośnomówiący?

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z licznymi problemami z urządzeniami Bluetooth poruszanymi na forum, podzielcie się informacjami jaki zestaw głośnomówiący na BT będzie na pewno bezproblemowo działał z WFS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ptr

Ja wlasnie zakupilem Jabre Cruiser 2. Wykonana jest nie najgorzej, a co do jakosci dzwieku to na razie testuje i dam znac za jakis czas. Zestaw powinien czytac z ksiazki nazwe kontaktu osoby dzwoniacej, ale nie chce mi to na razie dzialac pomimo ze Wildfire S obsluguje protokol PBAP.

UPDATE.

Co do czystosci dzwieku jest bardzo dobrze. Glosnik jest wystarczajacy, ale jak ktos bardzo chce to moze sobie przeslac na audio w samochodzie. Mikrofon dosc dobrze redukuje szum, wiec my tez jestesmy dobrze slyszani. Transmiter dziala bez zarzutu tylko trzeba sobie znalezc wolne pasmo i mozna smialo sluchac MP3ojek.

Urzadzenie nie jest tanie, ale warte ceny. Niestesty dalej nie moge ustalic dlaczego nie czyta nazw kontaktow (czyta jedynie numer tel.), dlatego jezeli komus na tej opcji nie zalezy to spokojnie mozna kupic Jabre Cruiser I. Posiada ona za to sterownie do odtwarzania muzyki.

Edytowane przez Ptr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Motorolę T215, od roku, używana z paroma różnymi telefonami, a od pół roku z WFS- zero problemów, doskonała bateria i automatyczne wyłączanie.

Szczerze mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście pracuję na Sony Ericsson HBH-608 (zestaw słuchawkowy) wraz z aplikacją Cyberon Voice Commander (CVC) (https://market.android.com/details?id=com.cyberon.cvc.PLK) Nie jest to zestaw głośnomówiący, lecz w czasie jazdy samochodem daje swobodę i anonimowość rozmów - szczególnie w przypadku, gdy jedzie pasażer. Bluetooth HBH-608 łatwo założyć na ucho a załączona do zestawu smycz, powoduje, że urządzenie to nie musi być cały czas na uchu. Podczas przychodzącego połączenia - zestaw można założyć i uruchomić jednym ruchem. Za pomocą aplikacji CVC można głosowo wybierać numery kontaktu za pomocą specjalnych komend aplikacji. Telefon może być więc ukryty w marynarce na tylnym siedzeniu. Dzięki temu nie narażamy się na sytuację gdy zapominamy zabrać telefon z samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi