Skocz do zawartości
KadetoO

CACGO K98H 3G - powielenie ekranu - jak przywrócić ustawienia fabryczne?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, potrzebuje pomocy ze smartwatchem CACGO K98H - w pierwszym dniu po zakupie i zabawie w ustawieniach urządzenia uruchomiły mi się nakładki ekranu ( wygląda jakby ekran powielił się kilka krotnie) i przez tą głupotę nie da się kliknąć palcem w jakąkolwiek opcję, dodam że nie zdążyłem kliknąć w debugowanie USB ------ dramat ponieważ nie mam pojęcia jak mogę przywrócić ustawienia fabryczne,

Dłuższe przytrzymanie przycisku funkcyjnego resetuje watcha ale bez możliwości wejścia w factory reset,

Proszę o jakiekolwiek sugestie które mogą mnie nakierować aby przywrócić ustawienia fabryczne.

znalazłem identyczną sytuacje na youtube z innym watchem :

Edytowane przez balwanekbuli
    Poprawiłem temat. Proszę lepiej opisywać tematy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tricolor

Z tego co piszą w pliku FAQ na stronie gearbest dla tego zegarka to naciśnięcie dwóch przycisków powoduje przejście do interfejsu "przywróć ustawienia fabryczne", które to przyciski, nie wiem. 

Spoiler

Why there is no response when pressing the power button?

Because when you press the two buttons simultaneously, the machine enters the "restore to factory default settings" interface. In order to quit this interface the device should be shut down by long-press the power button and then you need to reboot it.

Druga opcja to poszukaj na zegaru małej dziurki w którą można włożyć szpilkę lub igłę, w niektórych urządzeniach w taki właśnie sposób można go zresetować. 

I trzecia opcja , podłącz urządzenie do PC przez port usb i postępuj zgodnie z komunikatami którę powinny się pojawić na ekranie komputera. 

Może to wina oprogramowania, tutaj masz linka do najnowszego firmware LINK.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem z pobraniem firmware z tej strony możesz zobaczyć u siebie na komputerze czy jesteś w stanie otworzyć odnośnik do pliku??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tricolor

@KadetoO Aby pobrać firmware musisz być zalogowany. Pobrałem i wrzuciłem na mega, LINK

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki wielkie zabieram się za czytanie na temat sp flash tool i do ataku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi