Skocz do zawartości
5kt

Aplikacje nc+go, itp. nie działają na LG G3

Rekomendowane odpowiedzi

5kt
    Napisano (edytowane)

Na moim telefonie LG G3 (Android 6.0) nie mogę nic włączyć z nc+go (np. jakiegoś kanału w "teraz w tv", czy filmu z bazy nc+). Mogę się zalogować wybrać jakiś kanał, otwiera się ekran z danym kanałem na czarno z opisem o góry co leci i cały czas kręci się na środku to białe kółeczko, nic się nie otwiera, tak jakby cały czas odświeżał czy buforował (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Tak samo jest na aplikacji Canal+Sport Online, identycznie, czarny ekran z małym białym kręcącym się na środku kółkiem. 

Na laptopie pod przeglądarką Internet Explorer wszystko chodzi, na innym telefonie Samsung Galaxy J5 2016 też chodzi i na innym laptopie Lenovo też chodzi. Mam podpięte te 4 urządzenia pod mój nr abonenta. Więcej niż 2 na raz też nie chodzą.

Wcześniej miałem na LG G3 Androida 5.0 i wszystko chodziło, później wgrałem w lutym br. Androida 6.0 (ver. v30-n) i także wszystko chodziło. Następnie wgrałem Androida 6.0 (ver. v30-d) także w lutym br. i musiałem poczekać do kolejnego miesiąca , czyli marca br. aby dodać nowe urządzenie w nc+go (można zmienić tylko 2 razy w miesiącu urządzenie w aplikacji nc+go i widzi ona każdą wersję Androida jako nowe urządzenie). Nie wiem czy to jest z tym związane. 

Co jest grane? Czy to coś z telefonem? Czy coś innego?

Edytowane przez srbastek
    Doprecyzowano nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@5kt Masz root? Jeśli tak, to niestety nc+go nie będzie odtwarzało materiałów.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5kt
    Napisano (edytowane)

Tak mam roota. Jak się go pozbyć? lub zrobić coś innego, żeby nc+go chodziło? Czy może wystarczy odinstalować: AutoRec for MM,  SuperSu (chyba zasąpiła KingRoota), aplikację Odinstaluj - to instalowałem żeby mieć roota.

Inne podobne aplikacje działają np. wp pilot, tvp vod.

Nc+go jest dla mnie ważniejsze niż root. Oglądam w innym pomieszczeniu na tv podłączonego do LG G3 (kabel slimport + kabel hdmi, wersja nc+go 5.1.1)

Edytowane przez 5kt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

To masz temat aby używać Magisk, jest to zarządca root i jest w stanie ukryć root przed niektórymi aplikacjami. Powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi