Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak.. dzis spadl mi telefon, dosyc silny upadek, szybka pekla, ale dotyk dziala (jestem w stanie z pamieci odebrac telefon) ,dostaje tez powiadomienia z aplikacji. Problem jest taki, ze ekran jest czarny .. czytalam gdzies , ze mogla sie rozlaczyc jakas tasma lcd czy cos takiego i ze warto to sprawdzic. telefon nie jest juz na gwarancji, a naprawa w serwisie pewnie wyniesie mnie tyle, ze bede wolala zakupic nowy telefon. moje pytanie... co zrobic w tej sytuacji? chcialam sprobowac z ta tasma, ale nie bardzo wiem jak zabrac sie za otwieranie tego modelu bez uszkodzenia go, jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

Musisz mieć specjalne plastikowe narzędzia aby podważyć tylne szkło bez porysowania elementów telefonu.  Dodatkowo coś co dobrze nagrzewa, i nowe uszczelki na wymianę. Ale pierwsze co to proponowałbym sprawdzić czy jest jakiekolwiek podświetlanie w całkowicie ciemnym pomieszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jest szansa, że taśma się lekko wypięła i LCD jest sprawny. Jeśli nie masz żadnej wiedzy technicznej i narzędzi to nie zabieraj się za otwieranie telefonu. 

Edytowane przez Colt1255

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi