Skocz do zawartości
Marcin305

Brak możliwości odebrania połączenia.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, awygo napisał:

No już, spokojnie, chcieliśmy tylko zasugerować jakieś rozwiązania. Bo wydaje mi się, że odbieranie połączeń to jedna z ważniejszych funkcji telefonu. :iconbanan: Ale skoro czujesz się urażony, to przykro mi...

Nie czuję się urażony, tylko starałem się dokładnie opisać wadę, równierz opisałem na czym polega cała akcja. Jeśli ktoś uważnie czyta i ze zrozumieniem nie powinno to nikomu sprawić kłopotu.

dodana zawartość

Teraz, dzidexx napisał:

Nie dałem takiej.

Moje dwie porady brzmiały:

Te są trafne. Ale po to cała akcja abym problem rozwiązał z działem technicznym huaweii bez ingerencji w software i utratę gwarancji :) To oni mają sporządzić łatkę. Temat jednak powstał aby szerzej opisać problem i zebrać więcej informacji następnie przekazać je do programistów. Tylko na tym mi zależy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 11.04.2018 o 11:40, Marcin305 napisał:

Nie czuję się urażony, tylko starałem się dokładnie opisać wadę, równierz opisałem na czym polega cała akcja. Jeśli ktoś uważnie czyta i ze zrozumieniem nie powinno to nikomu sprawić kłopotu.

dodana zawartość

Te są trafne. Ale po to cała akcja abym problem rozwiązał z działem technicznym huaweii bez ingerencji w software i utratę gwarancji :) To oni mają sporządzić łatkę. Temat jednak powstał aby szerzej opisać problem i zebrać więcej informacji następnie przekazać je do programistów. Tylko na tym mi zależy. 

Marcin, doszedłeś do rozwiązania problemu? Jeśli nie, wejdź w ustawienia/aplikacje i powiadomienia/domyślne aplikacje i ustaw aplikację "aplikacja telefon" jako domyślna (teraz ta apka będzie odpowiedzialna za połączenia), zresetuj telefon i powinno działać, u mnie to rozwiązało problem. Pozdrawiam

Edytowane przez Kamilulung

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon już dawniej zmieniłem na inny najpierw honor 8x sprawował się wyśmienicie obecnie honor 20pro również jest wporządku i powyższy problem nie występuje. Wracając do p10 lite to problem występował do samego końca. Nauczyłem się z tym żyć jak ktoś na forum radził :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi