Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
marekmak

Porównanie Android z IOS - sprzęt

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Bardzo dobre miejsce na moje pytanie. Forum androidowe z sekcją IOS :-)

Na youtube skomentowałem film o Iphone SE następująco: "Telefon wart kupienia jeśli musisz kupić IPHONE (bo znajomi mają, bo jest to nobilitacja w Twoim środowisku, bo będą zazdrościć). W każdym innym przypadku to jest jakiś żart. Za tę cenę można kupić inny telefon (nie IPHONE) o parametrach przynajmniej epokę do przodu. "

Dostałem odpowiedź: "Jeżeli ktoś porównuje parametry androida z iPhonem to kompletnie się na tym nie zna. 2-rdzeniowy iPhone SE z iOS jest szybszy w grach i testach syntetycznych od 8-rdzeniowego Galaxy S7 na andku  pozdrawiam serdecznie"

Przyjmuję że mogę nie mieć racji więc nie chcę się kłócić ale chciałbym jednak by ktoś obiektywnie  potwierdził że rzeczywiście Iphone SE z IOS jest szybszy niż Galaxy S7 czy też w podobnej cenie Xiaomi Mi6. Z góry dziękuję za opinie.

Edytowane przez marekmak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Znajdziesz na youtube filmy iphone se vs ...

Dobra strony z parametrami i porównaniami to kimovil.com, notebookcheck oraz gsmarena.com.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku opisywanego tutaj modelu SE warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną zaletę tego telefonu czyli jego rozmiar. Sam po 8 latach z androidem przesiadłem się w grudniu na iphone SE i zdecydowanie mały rozmiar jest jego największą zaletą. Przed iphonem używałem samsunga i9506 z custom romem (android 7) i wydajnościowo był na poziomie SE według moich odczuć, nie licząc kilku rzeczy jak na przykład szybkość otwierania apki aparatu. Tutaj iphone działa szybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi