Skocz do zawartości
sz.p.bartlomiej

Słuchawki za 700-900 zł- co wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar wyposażyć się w słuchawki za około 700-900 zł, będę ich używał w różnym celu. Głównie do słuchania muzyki, rzadziej do gry na instrumencie (Roland). Chciałbym żeby pasowały zarówno do komputera jak i telefonu. Przede wszystkim zależy mi na jakości dźwięku i wygodzie. Często podróżuję więc stosunkowo będę używał ich zarówno w domu jak i poza domem. Zdecydowanie słuchawki nauszne i z racji używania w podróży- raczej zamknięte. Inne preferencje: Przewodowe, nie wykluczam składanych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Sam jakiś czas temu szukałem słuchawek, co prawda bezprzewodowych, ale sporo tych drogich modeli BT ma swoje odpowiedniki na kablu i te które zapamiętałem z pozytywnych recenzji czy wrażeń to:

Sennheiser Momentum M2

Sennheiser HD4.50

W kwestiach słuchawek najlepiej sprawdzać na stronach typowo audio czy tez profesjonalnych recenzjach, wtedy co najwyżej będziesz miał mniej więcej pojęcie, jakiego brzmienia się spodziewać, bo co do odsłuchu to jednak każdy ma różny. Podobnie w kwestiach wygody jednych słuchawki piją innych nie, sam wiem po sobie:)

Z takim budżetem jaki dysponujesz można już bardzo fajnie grający sprzęt dostać, więc wybór jest dosyć spory włącznie z opcjami Noise Canceling.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za pomoc, przyglądnę sie modelom bliżej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi