Skocz do zawartości
seitedo

zamknięty bootloop Huawei P10 dual sim

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało sie . Po kolejnej nieudanej próbie debrandingu chciałem wrócić na stary soft. I zonk, nie mogłem wejść w recovery, pod podłączeniu do kompa przez fastboot a telefonie zobaczyłem że BL jest zablokowany. Chciałem ściągnąć blokaę i wgrać TWRP aby odtworzyć system z backupa i niestety się nie udało ALOWED, czyli blokada na wgrywanie także. Więc próba dostępu do recorvery, włączył się eRecorvery i próba połączenia poprzez WiFi - oczywiście bez rezultatu (jakoś nigdy mi się tak nie udało zainstalować recorvery z serwera). Więc restart, ponownie próba wejścia w recorvery - udało się, więc dałem reset Factory. Po resecie tel. się wlogował w system i po chwili wykrył kartę sim, dał komunikat że wgra ustawienia operatora i się zrestartował do recorvery i zaczął wgrywać ustawienia. doszedł do 99% i stanął... Po pół godzinie powerem go zrestartowałem, ale ciągle wraca do planszy gdzie wgrywa się soft, dochodzi do 99% i dalej stoi już ponad godzinę. Jak z tego wybrnąć? Ostatni poprawny soft to vtr-l29-c738b210. Proszę o jakąmś podpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat jest duplikatem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x