Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
purebmx

Zmiana stylu i przywrócenie filtrowania

Rekomendowane odpowiedzi

purebmx
    Napisano (edytowane)

Dobry wieczór wszystkim, którzy to przeczytają. Wiem, że pełno osób już na ten temat się wypowiedziało i są negatywnie nastawieni na prędkość działania strony. Ale tak wpadłem teraz na pomysł i myślę, że warto rzucić go na ławę jeżeli tylko w jakiś sposób może to pomóc. Nie jestem jakimś mega informatykiem i wgl. xHTML'a, phpBB znam podstawy itd. ale czy sama opcja filtrowania jak to było kiedyś nie wpływa na ładowanie się pewnych danych u poszczególnych osób w domu? Może zamiast ładować miliony tematów z nexusa, samsungów, tabletów, hydeparków itd (na które nigdy nie spoglądam nawet) dać opcję filtru? Przecież nie mówcie mi, że to nie jest możliwe.. a jeżeli nie jest to pewnie jedynie przez brak funduszy.

Prosty przykład. Na stronie głównej (która jakimś cudem mi się właduje po około 30 sekundach - a mam internet w domu 250mb) wolę użyć wkurzającego "ctrl+F" i wpisać "xiaomi" kliknąć "szukaj następnego słowa" (ponieważ pierwsze jest z xiaomi band) i dopiero znajduję się w dziale z telefonami xiaomi... To jest jakieś nieporozumienie :( a dlaczego? Ponieważ nie mogę sobie ustawić kilku ulubionych wątków, które chce śledzić jak android, aplikacje, xiaomi i tyle.

Zakładka na panelu głównym i klikanie w obserwowane tematy czy w których pisałem trwa dłużej niż to co robię wyżej... Powiedzcie czy serio nie da się tego jakoś obejść? :)

Edytowane przez purebmx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi