Skocz do zawartości
Mati8686x

Co moge zrobic?Serwis wymienil ekran i mam gore rozowa a dol prawidlowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos mial taki problem?

Powiedziano mi przy odbiorze gdy mialem zastrzezenia ze to normalne i Samsung nie uzna a najlepsze ze poprzedni ekran po niecalych 2latach zrobil sie cieplejszy lekko zolty ale mial barwe rowna na calej powierzchni i byl uznany a ten okresle jako gorszy niz ten uznany a maja nie uznac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa
    7 godzin temu, Mati8686x napisał:

Powiedziano mi przy odbiorze gdy mialem zastrzezenia ze to normalne

Reklamuj, a jak nie poprawią to postrasz Rzecznikiem Praw Konsumenta. Jaja sobie z Ciebie robią w żywe oczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jako ze telefon mam od maja 2016 to po odbiorze z play tez bylo przebarwienie i wymienili w tym samym serwisie i byl rowny sluzyl az do teraz.Po kilku miesiacach padla pamiec wewnetrzna i wymienili plyte glowna.

Teraz konczy niedlugo gwarancja wiec oddalem z uwagami nie ostrzenia aparatu i ekran po swoim czasie zrobil sie cieplejszy,stracil na jasnosci.

Podobno moge zlozyc reklamacje naprawy na stronie Samsung wiec waham czy pierw to zrobic czy jednoczesnie zlozyc reklamacje u Samsung i jedmoczesnie w play jako rekojmie lub niezgodnosc towaru z umowa?Podobno to jest to samo?

Jest opcja ze wymienia na inny egzemplarz choc a3 2017 raczej nie chcialbym albo wymienia moze ekran przez centralny serwis ccs (tak mowil znajomy z innego Play ze wysylaja do Piaseczna) a nie podpunkt Gliwicki wspolpracujacy pod Regenersis

Edytowane przez Mati8686x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi