Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

M@reS
    Napisano (edytowane)

Mam następne pytanie......Android 8 na galaxy S9....zauważyłem że co kilka dni telefon coś szybko pobiera (strzałka pobierania w lewym górnym rogu) nie wiem co bo nie ma informacji. Potem telefon po 20-30 min się sam restartuje.

Gdzie i czy można sprawdzić co się pobrało i czemu był restart? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

Edytowane przez M@reS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82

@M@reS U mnie też ostatnio pobierało nie tylko na S9+ i jak zdążyłem zerknąć to były to jakieś pliki związane ze sklepem Google Play.Natomiast telefon zachowywał się normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@reS

Im nowsze systemy, tym gorsze ;)

dodana zawartość

Jeszcze jedno pytanie o kolory diody powiadomień......jakie są kolory w S9? bo widzialem tylko 

czerwony ładowanie baterii

zielony bateria naładowana

niebieski reszta powiadomień jak sms połączenie messenger itd

Są jeszcze inne tak jak w poprzednich eSkach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@M@reS

Możesz samemu dobrać kolor jaki tylko potrzebujesz do jakiej usługi, aplikacji itp Program to Light Manager

Screenshot_20190210-002410_Light Manager.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@reS
    Napisano (edytowane)

Dzięki za odpowiedz....tych zewnętrznych aplikacji już mam od groma, bo im nowszy android tym więcej okrojony :(

Bez aplikacji zewnętrznej nie działa dużo rzeczy które miałem standardowo w poprzednim telefonie.

Jest dioda LED a mimo to przydatna mniej niż w starszych modelach S.

Teraz mam problem z aparatem......pokazuje jakieś zdjęcia których nigdy nie robiłem, lub stare już skasowane z prawej strony w tym podglądzie.

Jak zmienić żeby pokazywane były tylko te z pliku DCIM, który jest od aparatu i nic więcej ?? 

Bo pokazywanie kilku nie powiązanych zdjęć z karty SD mimo, że plik DCIM jest na telefonie to jakieś nieporozumienie :(

Edytowane przez M@reS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@M@reS

Jedynie przez ukrycie folderów, których nie chcesz widzieć w galerii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@reS

Dzięki za odpowiedz......tak ustawiałem w galerii bo pokazuje dosłownie wszystko.

Gdzie te czasy kiedy mogło się wybrać jaki plik ma być w galerii otwierany.

A z ekranu aparatu widać było tylko zdjęcia z DCIM, a nie jak teraz cała zawartość :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednemu pasuje tak a innemu inaczej. Ukryj foldery w Galerii i będziesz miał z bańki. Na to samo wyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jerry0

Cześć. 

Po dwóch latach z moim S7 nadszedł czas na zmiany. Jako, że bardzo lubię smartfony Samsunga, wybór padł na S9 lub S9+. Oba smartfony miałem okazję potestować nieco w sklepie, ale wiadomo, że to tak naprawdę nie da mi tyle co opinia użytkowników. Proszę o odpowiedzi na kilka pytań:

1. Podobno jakość dźwięku jest bardzo dobra. Co wy o tym sądzicie? W S7 narzekam trochę na słaby bas. Dodam, że oczywiście nie korzystam z oryginalnych słuchawek Samsunga. 

2. W kwestii słuchawek AKG. Dobry to sprzęt czy chwyt marketingowy? 

3. W S9+ mamy rozmycie tła za pomocą dodatkowego aparatu. Jak to wypada w zwykłym S9? Da się odczuć ten brak dodatkowego aparatu? Zoom raczej nie jest mi tak potrzebny. 

4. Jak spisuje się skaner tęczówki przy słabym oświetleniu? 

5. Bateria... To coś na co narzekam w S7. W S9 bateria jest taka sama, ale podobno telefon jest lepiej zoptymalizowany. Prawda to? Ile wyciągacie na baterii po dłuższym czasie używania? 

6. Ogólnie jesteście zadowoleni z S9 czy może żałujecie, że nie wzięliście wersji z plusem? Dla mnie Plus jest duży i dość ciężki, ale mimo to waham się. 

7. Jak wygląda zużycie Ram na Androidzie 9? Coś się zmieniło? Ile zostaje wam wolnego Ramu tak podczas codziennego użytku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panicz

1.Czy można ustawić tak, aby głośność dzwonka i powiadomień była połączona? Typ znaczy jeżeli klikam guzik głośności to, żeby ba takim samym poziomie ustaliły się te dwie wartości.
    2. Czy można w ustawieniach, ustawić do poszczególnych aplikacji typu telefon, wiadomości,whatsapp, gmail wybrany przez siebie kolor diody powiadomień? Bo w ustawienia>aplikacje jest "edytor diody Led" Ale tak nie mogę tego znaleźć nigdzie

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi