Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Koko35

@mihus708 np jaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, Koko35 napisał:

@mihus708 np jaki?

Google Play

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35

Program znalazł Adware.MobiDash.CB, ale nie idzie tego odinstalować ponieważ nie mogę tego znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Mam problem ze swoją S9 taki, że strasznie mi lapie biale drobinki brudu/kurzu w miejscu zakrzywienia wyswietlacza, a ramka. Telefon jest nowy, nieklejony po prostu te eski maja taka malutka szczeline miedzy wyswietlaczem, a ramka stąd moje pytanie czym to wyczyscic ? Oraz przy okazji czym czyscic telefon tzn. jakimi chusteczkami ? Stanie sie cos jesli uzyje wilgotnych chusteczek do monitorow/tv, ktore zawieraja z tego co wiem alkohol ? 

Jesli zas chodzi o aparat to mam pytanie jak najlepiej go ustawic w trybie automatycznym ? Tzn. nie wiem jaki format/rozmiar obrazu jest najlepszy, a ze sie na tym nie znam to pytam choc to moze byc glupie pytanie ;d 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Pawel Kogucik

Takimi ściereczkami to może nie, ja używam czasami mokrych ściereczek, takich dla dzieci. Ale coś miękkiego nasączonego zwykłą woda też da radę. 

Co do zdjęć, to jak sam piszesz, tryb automatyczny, to tryb automatyczny, prawie na nic nie masz wpływu, poza lampą oraz HDR. 

Co do wielkości obrazu, to zależy jak wolisz robić. Niektórzy lubią panoramę (16:9) inni "kwadrat" (4:3). Zdjęcie jakościowo jest takie samo, tyle że 16:9 jest przyciętą wersją 4:3. Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam, jakie wolisz zdjęcia. 

dodana zawartość

Co do ramki i "szczeliny". Spróbuj delikatnie sprężonym powietrzem. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@Pawel Kogucik kup etui i nie będzie Ci się brud w tym miejscu zbierał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie etui rozwiąże problem brudu i użytkowania telefonu. Mi osobiscie było bardzo ciezko podniesc telefon ze szklanego stołu za cienkie ma te boczne ramki. Etui spigena neo hybrid crystal rozwiązało problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy warto zamienić p20 pro na s9 + Gear s3? 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    13 godzin temu, Barthezz193 napisał:

Dokładnie etui rozwiąże problem brudu i użytkowania telefonu. Mi osobiscie było bardzo ciezko podniesc telefon ze szklanego stołu za cienkie ma te boczne ramki. Etui spigena neo hybrid crystal rozwiązało problem.

Jakiego brudu? Mnie najbardziej irytuje ten kurz co się przy krawędziach dostaje bo wygląda mało estetycznie.

Jak ktoś znajdzie takie etui co zabezpieczy przed tym kurzem przy krawędziach (w przypadku Crystal Case) to dawać znać. Biorę od razu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam zamiar wymienić s7e na s9 i mam pytanie co do jakość VR czy jest duża różnica jakości obrazu w goglach ? sprawdzał ktoś dalej widać pixele ? i telefon co 25min się przegrzewa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi